Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fuu

Aplikacja na stanowisko.... i pytanie z tym zwiazane

Polecane posty

Chciałabym złożyć aplikację na bardzo interesujące mnie stanowisko, ale nie będę mogła zacząć pracy przed 4 czerwca. Chciałabym to wyraźnie zasygnalizować pracodawcy, ale nie jestem pewna, gdzie taką informację umieścić? CV i list motywacyjny mam przesłać mailem, więc moze w samym mailu? Czy też miejsce na taką uwagę jest w liście motywacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jak pokonałam to winstwo
taka informacje zawrzyj w liscie motywacyjnym bo przeciez do kazdego pracodawcy pisze sie inny list motywacyjny. Tam na koncu zaznacz ze z powodow ....... mozesz rozpoczac prace od 4 czerwca, zeby ktos nie byl zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie, kiedy mogłabyś rozpocząć pracę, zwykle pada na rozmowie kwalifikacyjnej. poza tym, rozpatrzenie aplikacji i przeprowadzenie rozmów może zająć trochę czasu, a 4 czerwca to na tyle bliski termin, że może nie mieć żadnego znaczenia. ja bym nie pisała o tym w liście motywacyjnym - chyba, że w ofercie pracy jest wyraźnie napisane, że PILNIE szukają. na rozmowie zapytałabym, od kiedy ma być ta praca i wtedy powiedziała, kiedy ja mogę zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w ofercie jest ze poiszukują pilnie :) Zresztą trochę nie wiem jak to roziwązać. Składałam na to stanowisko aplikację na praktyki letnie (jestem studentem). Kilka dni później zadzwoniła do mnie pani z działu HR cyz mogłabym pracę zacząć od 2 maja O.o trochę mnie to skołowałao, bo praktyki letnie chyba powinny się zacząć w lecie O.o Powidziałam jej że mogę zacząć od połowy czerwca, na co ona zapowiedizął zę jeszcze isę kontaktuje. Ale mi terminy się przesuneły, jestem wolna od początku czerwca i ostatnio znalazłam na stronie tej firmy że robią pilną rekrutację na to stanowisko. Bardzo chciałabym je zgarnąć, ale nie wiem jak to elegancko rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez chorobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×