Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JOSEPHIN1983

butla czy kubek niekapek?

Polecane posty

poradzcie dziewczyny synek ma 5,5 miesiaca prawie dawalam mu wczesnieej herbatke z kopru a od jakiegos tygodnia soczek jablkowy z butli pil chetnie nie bylo problemu tylko sie tak zastanawiam czy moze kupic mu lepiej kubek niekapek?jak myslicie?a wasze dzieciaczki z czego pija?synus jest caly czas karmiony cycusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubki niekapki z reguły
przeznaczone są dla dzieci,które potrafią się same napić z kubeczka dlatego to właśnie niekapki aby dziecko się nie oblało ... jak chcesz możesz poić dziecko po prostu łyżeczką ... ja musiałam tak zrobić po odstawieniu od cyca ,brałam leki, a mały nie chciał butli ...poszło bez problemów ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mniee
wg mnie kubek niekapek mój synus jest pare tygodni staRSZY I W MIG ZAŁAPAŁ O CO CHODZI Z KUBKIEM. TRAKTUJE GO CZASEM TAKZE JAKO GRYZAK. jESLI KARMISZ PIERSIĄ TO PO CO PRZYZWYCZAJAC DZIECKO DO BUTLI sorki za Capsa wg mnie nie ma gorszego widoku od dziecka które juz chodzi i śsie jeszcze butlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mniee
a kupki niekapki nie sa przypadkiem po to żeby przyzwyczajać pomału dziecko do picia z kubeczka? Ja mam Avent z miękkim(białym) ustnikiem. jest długi i dziecku łatwo go ssać. Ja polecam kubeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są w sklepach zoologicznych
ale czytasz przecież ,że jej dziecko ma 5,5 M-CA!!!!!!!!! TAKIM NIEKAPKIEM MOżE SIę ZAKRZTUSIć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie..
mój synek ma 6 mcy i tydzień i pije już parę tygodni z kubka , Na pczątku nie nalewałam mu dużo wody i teraz tez nie nalewam dużo , zakszusił sie tylko raz ! W kubku niekapku jak mocno nie zassie to i nie poleci płyn. a jeśli daje sie soki to mozna dać na poczateknierozcieńczony przecierowy sok który jest gesty! No i oczywiście dawać do picia kubeczek jeśli dziecko nie jest bardzo głodne (spragnione) i nie w pozycji leżącej! Najlepiej w leżaczku , pozycja póleząca jest najlepsza bo narazie dzieciaczki nasze nie potrafia siedzieć.Oraz oczywistasprawa być wtedy ciagle przy dziecku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja bo co mu butla jak i tak sie ciagle tylko cycusiuje :) tak sie pytam bo od 6 miesiaca mozna juz inne posilki dawac wiec sobie pomyslalam ze moze kubeczek bedzie lepszy,nie wiem jak duze sa otworki w ustniku w kubku niekapku.a jesli daje mu pic z butelki soczku to zawsze trzymam go w pozycji siedzacej podpartego zeby sie wlasnie nie zakrrztusil.a z lyzeczki tezprobowalam dawac pic ale wtedy jest gorzej czesciej sie synek zakrzsztusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
niektóre niekapki są od 4 miesiąca, np chicco ale moja córka dopiero piła z niego jak miała własnie 2,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
miało być 5, 5 miesiąca oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy syn zaczal pic jak mial 6mc mlodszy juz pije i ladnie sobie radzi. najlepiej zeby dziubek byl dlugi(butelki avent), taki rozszerzony dziubek jest na poczatek nieco niewygodny(z mojego doswiadczenia:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×