Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwa kobieta

wstydzę sie

Polecane posty

Gość wstydliwa kobieta

wstydzę sie własnego męża, też tak macie? wczoraj na przyklad chciałam żebyśmy się kochali w pozycji 69 ale wstydziłam się wejsć na niego, bo by widzial moj zwieracz. Wiem głupie to. Zaczęlam sie śmiać i on wszedł na mnie. Wstydzę sie swoich grymasów na twarzy jak dochodzę , wstydzę sie jęczeć. Co zrobić z tym fantem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś dziwne to twoje 69
to pozycja leżąca a nie włażąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa kobieta
tzn nagości sie nie wstydzę, nawet lubię gonić na golasa przed nim, pokazywać piersi, rozchylać nogi jak jestm bez majtek. Ale niektóre sytuacje podczas seksu mnie peszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa kobieta
haha no my wchodzimy na siebie, nie pomyślałam że to można robic z boku:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pruderia wśród kobiet, to najobrzydliwsza rzecz na świecie. Odpruderyjnij się i to szybko. Ćwiczenie pierwsze: gdy jesteś w domku jesteś cały czas nago, przychodzą koleżanki też jesteś nago, przy mężu też jesteś nago. Możesz się ubrać w coś lekkiego, gdy przyjdzie jakiś facet. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa kobieta
głupi podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowy pierdzioch
😠 czy wy kurwa nie umiecie juz normlanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Mengele
A wypinasz do niego swój tyłeczek bez majteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa kobieta
a co to ma do rzeczy? tyłeczka nie wypinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium2
wstydliwa kobieto- nie jestes odosobnionym przypadkiem!!!! ja takze mam podobne odczucia jak ty.Pruderyjna nie jestem , gdyz lubie wszelkie nowosci, sex sprwia mi autentyczna przyjemnośc, ale nie moge do konca dac sie poniesc ,zeby nie zwracac uwagi na rozne grymasy na twarzy podczas uniesien , widze je u meza i smiac mi sie po prostu chce( wiem ze to jest glupie) Sama sie takze kontroluje zeby nie wygladac iditycznie , a tym samym pozbawiam sie zupelnego wyluzowania , a co za tym idzie spada moje podniecenie i wszysto zaczyna sie sypac! Chcialabym byc spontaniczna i zupelnie pozbawiona tych idiotychnych moich zachowan.Moze macie jakąś rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa kobieta
właśnie opium , czyli nie jestem sama ze swoim problemem. Mam dokladnie jak ty, do osób pruderyjnych nie należę ale niektóre sytuacje są krępujące. Podczas seksu myślę nawet o tym czy moje jęki nie są za głośne i czy dobrze brzmią:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium2
wstydliwa kobieto- wiem ,ze takim zachowaniem zabijamy wszyystko co jest piekne i pozbawiamy siebie najwspanialszych doznan. zdaje sobie z tego sprawe i jestem wsciekla na siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×