Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozne punkty

kanapa rozkladana z pojemnikiem na posciel

Polecane posty

Gość rozne punkty
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam identyczna kanape jak na pierwszym linku i nie polecam....rozkalda sie w specyficzny sposob bo podnosi sie do gory ta wierzchnia warste materaca, wysowa ten pojemnik i rozklada, po jakims czasie kiedy nie jest rozlozona, materac zaczyna sie przesowac i robi sie szpara miedzy nim , a ta glowna scianka podporowa kanapy...mam nadzije ze wiadomo w miare o co mi chodzi;) aha i rozlozona nie jest zbyt wygodna zwlaszca na laczenie, bo czuc deske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwiczek
duzy wybor takich kanap jest w bodzio i bardzo wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrwanascie500
Zakupiłam wygodną sofę na www.meblowyoutlet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia32
Poszukaj dobrze w sklepach online, bo takich kanap jest sporo. Ja bardzo lubię te systemy, bo są bardzo praktyczne, a przy okazji bardzo estetyczne. Dużo modeli znajdziesz w PW Patryk. Tutaj https://www.pwpatryk.pl/pl/c/Kanapa-rozkladana/153 możesz sobie pooglądać. Kanapy są w różnych stylach także z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka

Mam szare wnętrze salonu, ale chciałabym je jakoś ożywić dodatkami. Myślę o zamówieniu narożnika w tym sklepie z meblami na wymiar w Dobczycach: http://ikomeble.pl/obszar-dostawy/meble-nowoczesne-na-wymiar-dobczyce/, ale zastanawiam się nad kolorem obicia. Myślałam o butelkowej zieleni albo turkusie. Który lepiej będzie pasował do szarych ścian? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×