Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezalogowanyy

Czy sterczące sutki to objaw podniecenia?

Polecane posty

Gość gość
Moja zona jest zawsze sucha i to mnie irytuje jak ja bym chciał takie przemokniete majtki zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.12 Moja zona jest zawsze sucha i to mnie irytuje jak ja bym chciał takie przemokniete majtki zobaczyć xxx Nie dziwie sie jak ma szkaradnego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw mnie irytowało jak sterczały mi sutki, np przy rozmowie. Często jestem bez stanika w sytuacjach towarzyskich i sutki mi sterczą jak jestem mocno zaangażowana w dyskuję, tzn sutki zdradzają autentyczne zaangażowanie, ale niekoniecznie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałem kiedyś sterczące w prosektorium, uznałbym za nieodzowną oznakę podniecenia, gdyby nie brak głowy u panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podsumowujac odpowiedzi na pytanie jednego z uzytkownikow, mozna powiedziec, ze oceniajac podniecenie kobiety po sterczacych lub niesterczacych sutkach, to tak jakby oceniac moc silnika w samochodzie po jego kolorze nadwozia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwy mąż
Dnia 15.05.2007 o 17:20, Gość kaczka podcieraczka napisał:

...jak nie masz ochoty , to dlaczego sie na to godzisz ? ktos ci naopowiadał o obowiazkach małżeńskich...

Jeśli dobrze zrozumiałem tą panią, to także nie idzie do pracy wtedy, gdy się jej nie chce. Jak wolność, to wolność. Konsekwentnie.

Jeśli jej nie zależy na stabilizacji małżeństwa, to zapewne nie zależy także na groszu na kawałek chleba.

Jeśli idzie o prężące się suteczki, to mojej Żoneczce się prężą, gdy na nie popatrzę gdy się przebiera. Od samego spojrzenia!

Śmieje się wtedy "pewnie dlatego, że mi zimno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to nieprawda

Objawem podniecenia jest wyłącznie stercząca łechta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×