Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalnie normalna

Krew z odbytu

Polecane posty

Gość normalnie normalna

Dziewczyny co moze oznaczac krew z odbytu przy załatwianiu się. Jestem w ciązy, mam zaparcia i ogromny problem z załatwieniem się. Dziś pojawiła sie krew:( co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna
żylaki odbytu, czyli hemorojdy. Do lekarza, albo apteki po maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie normalna
do ginekologa czy do innego lekarza? maść w ciązy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworeczki
obojetnie ale najlepiej do ginekologa w twoim stanie to nie zarty biegiem do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworeczki
krew z odbytu moze misc rozne powody a tymbardziej w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkakaaa
Dramatyczne imiona. To stopki tej pani wyżej. Jak można taką krzywdę robić dzieciom. Po prostu inwencja słowotwórcza rodziców powinna być ograniczana przez jakaś ustawę. Powiedz mamuśku, co jest lepszego w mayi od mai??? ( w ogole jak to odmienić??) Powiem ci co: snobizm, dzikie pretensje do niezwykłości i setna głupota. Ale nie martw się, czasaem ludziom siada na mózg jeszcze bardziej. Była tu pani, co chce nazwać córkę Naomi. Booooooshhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie dowiedzialam, dziekujemy panie serdecznie za wypowiedz, autorce tematu sie na pewno przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna
nie martw się, to pewnie zwolenniczka Zoś, Maryś, Stasiów i Franciszków, tudzież Alfredów i temu podobnych. Są ludzie i ludziska, ale niektórzy uważają, że mają monopol na rację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworeczki
a co maja te imiona do krwi wydostajacej sie z odbytu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą być \"szczeliny odbytu\". Pękająca skóra wokół odbytu. Tak się dzieje przy zaparciach. Mi lekarz kazał stosować dietę bogatą w błonnik i produkty poprawiające perystatykę jelit (gotowana kasza, ryż, śliwki, pieczone jabłka, chleb wieloziarnisty, gotowane mięso, siemię lniane, morele, itp.) Ja nie byłam w ciąży, dietę stosowałam może rok, dalej mi się to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam żylaki.Doszło nie tylko do krwawienia ale nie mogłam siedzieć bo mnie bolało.Od żyalków jest chirurg a że wstydziłam się iśc do faceta to poszłam do lekarki rodzinnej.Wypisała czopki gdzie już po 1 dniu stosowania wszystko mineło.Więc nie ma co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×