Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jednaaaa

co odpowiedziec jak pytaja ile chce zarobic

Polecane posty

Gość taka sobie jednaaaa

? Z jednej strony penska powinna byc proporcjonalna do stanowiska. Nie mozna powiedziec za malo, bo wyjdzie ze sie nie cenie. Za duzo tez nie bo mnie nie przyjma. A mi jest wszystko jedno za ile. Kazda zlotowka do budzetu domowego jest wazna. Nie lubie strasznie tego pytania. Jak Wy sobie z nim radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste - musisz podac swoje oczekiwania finansowe. Moga byc \"widelki\". najlepiej mowic prawde, zeby sie nie rozczarowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaaaa
ostatnio zaczelam mowic tak jak napisalam tutaj, ze kazdy pieniadz bedzie mnie cieszyl - no moze nie w ten sposob mowie,ale kazdy wie o co chodzi, a potem i tak nie oddzwaniaja:( Czy dobrze, ze mowie ze nawet 400zl by mnie zadowolilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie masz odpowiednich kwalifikacji i dlatgo nie oddzwaniaja? Albo stwierdzaja, ze cos jest nie tak skoo tak nisko sie cenisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaaaa
tam gdzie mam za niskie kwalifikacje nawet sie nie staram;) Moze nie mam zbyt wysokich,ale jesli sie zglaszam to spelniam Ich wymagania, o ktorych pisza. Czasem nawet "umiem" wiecej;) Jestem ostatnio w takiej potrzebie ze mimo iz mam papierki na pracownika biurowego,odpowiadam na oferty, gdzie poszukuja osob do sprzatania. Tam z kolei mam za wysokie kwalifikacje:O I badz tu czlowieku madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkowa kobietka
autorko zdecyduj się i nie konkuruj z tymi c o sprzatają, bo sprzątac to sobie mozna prywatnie u kogos i nie musisz się prosić laski od pośrednika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz że dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widełki są najlepsze
Nie wiem, gdzie mieszkasz i jakie są średnie zarobki w Twoim mieście. To zależy również od stanowiska, o które się ubiegasz. Nie mów, że każda złotówka się liczy, bo jeśli Cię zatrudnią, to dadzą Ci najmniej jak tylko mogą. Jeśli Cię zapytają: ile chciałaby Pani zarabiać, to nie mów: myślę, wydaje mi się, chciałabym tylko: zważywszy na taki a taki zakres obowiązków, odpowiednia byłaby/ odpowiadałaby mi kwota pomiędzy ........... i tu musisz podać widełki. Tylko to też zależy od wysokości wynagrodzeń w danym sektorze. Widełki mogą być różne - 500 zł pomiędzy kwotami granicznymi, 1000 zł, 300 - zależy od stanowiska. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widełki są najlepsze
Nie wiem, gdzie mieszkasz i jakie są średnie zarobki w Twoim mieście. To zależy również od stanowiska, o które się ubiegasz. Nie mów, że każda złotówka się liczy, bo jeśli Cię zatrudnią, to dadzą Ci najmniej jak tylko mogą. Jeśli Cię zapytają: ile chciałaby Pani zarabiać, to nie mów: myślę, wydaje mi się, chciałabym tylko: zważywszy na taki a taki zakres obowiązków, odpowiednia byłaby/ odpowiadałaby mi kwota pomiędzy ........... i tu musisz podać widełki. Tylko to też zależy od wysokości wynagrodzeń w danym sektorze. Widełki mogą być różne - 500 zł pomiędzy kwotami granicznymi, 1000 zł, 300 - zależy od stanowiska. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie zeby bylo tak, ze powiesz za wysoka kwote i cie nie przyjma z tego powodu sama przeprowadzam takie rozmowy gdy szukamy osob do mojej firmy i jesli chce ktos za duzo to sa negocjacje - gdy duzo za duzpo to mowie ze na poczatek mozemy dac tyle..., a jesli troche za duzo to mowie ze sie dogadamy ale za nisko powiedziec nie mozna bo wtedy mniej sie dostanie najlepiej powiedziec cos w stylu \"wiem, ze poczatku bede musiala sie duzo nauczyc wiec pensja tez bedzie musiala byc adekwatnie mniejsza, wiec na poczatek chcialabym tyle\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaaaa
mieszkam na slasku. Zarobki sa rozne,jak wszedzie. W poprzedniej pracy dziewczyny z latami doswiadczen w finansach zarabialy 700zl, inna znajoma zarabia na takim samym stolku ( w innej firmie) ponad 1000. Wiec nie wiem, czy owe "widelki" moga byc w granicach 700-1000? Czy to za duza rozbierznosc? Najlepiej lubie rozmowy gdzie pracodawca od razu mnie informuje ile moge zarobic. Za godzinke z kawalkiem jade na rozmowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilne pytanie moim zdaniem - Ile Pan/Pani chciałaby zarabiać? Powiesz o 500 zł za dużo - nie przyjmą Cię, powiesz za mało - też Cię nie przyjmą, paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź: - a co należałoby do moich obowiązków i jaką miałabym odpowiedzialność? - a jakie są w Państwa firmie widełki płac na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HR Manager
Żadne widełki! Jak podasz od.... do.... to bądź pewna/y że dostaniesz " od". Jeżeli przestrzelisz się do góry (w rozsądnej kwocie) to nic nie szkodzi- jak Cię będą chcieli to Ci powiedzą ile mogą dać (czyt. chcą dać). Generalnie musisz zrobić ogólne rozeznanie ile się zarabia na danym stanowisku w danym regionie (internet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
managerze... chyba źle zrozumiałeś mój post. ja nie napisałam, że kandydat ma podać widełki :> tylko, że ma się najpierw dowiedzieć, jakie widełki obowiązują... a dopiero wtedy podać KWOTĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzieee
Zostawcie te gówniane rozmowy i ten styl życia! Tydzień się będziesz zastanawiać co powiedzieć, a dostaniesz tyle ile szef zechce ci w swojej \"dobroci\" zapłacić. Do emerytury będziecie się kłaniać i prosić o prace albo 100zł podwyżki. Zacznijcie wreszcie jeden z biznesów mlm. Wiadomo, że natychmiast kokosów nie będzie ale to droga do samodzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×