Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirela33

jak wyglądac elegancko w dzinsach?

Polecane posty

Gość mirela33

może Wam sie wyda śmieszne moje pytanie bo dżinsy nie sa elegancki. Mój problem polega na tym,ze jestem szczupła i w spodniach z materiału wyglądam jak obwieś bo na mnie wiszą, dlatego pokochałam dżinsy, które optycznie pogrubia mój tyłek. Jednak nie wiem jak sie ubrac zeby wyglądac elegencko, jest taki styl sportowa elegancja moze mi cos o nim napiszecie? nie chce chodzić na sportowo, lubię szpilki i buty na słupkach, zawsze ok. 8cm mam obcas, co mam ubierac na góre i na wierzch, jak zestawiać kolory? do czego pasują dżinsy granatowe a do czego jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niukut
tak styl sportowa elegancja to jest to mysle ze dzinsy czarne szpilki i czarna bluzka do tego jakas extra torebka i byłoby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Hm...Ja takze jestem szczupla osobka...do jensow jasnych nosze...jakies bluzeczki typu koszule,satynowe bluzeczki...jakis T-shirt i na to zawsze marynarke i szpileczki...wyglada na storj elegancki mimo,ze mam jensy!Marynarki roznego rodzaju pasuja do jensow...do jensow ciemnych... rurki bardzo ladnie wygladaja-zakladam jakas bluzeczke podobnie jak do jensow jasnych,marynarka turkusowa,czarna,biala...zalezy jaki kolor mam blizeczki pod spodem!Jesli chodzi o kolory nie masz co sie martwic,bo wszytskie kolory do jensow jasnych,czy ciemnych pasuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggjgojoj
zadbaj o ładne dodatki! opócz tego co piszą dziewczyny oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje ciemne dżinsy wyglądają bardziej elegancko od jasnych:) one stanowią centrum i podstawę twojego stroju w tym wypadku wiec powinny pasować do wszystkiego. proponuje dżinsy bez haftów brokatu ćwieków wielkich pasków czy mocnego wycierania. wybierz raczej klasyczne. nie nos do nich adidasów to skazuje strój na wygląd sportowy:) najlepiej buty na obcasie, poz tym balerinki. koszulowe bluzki z dzinsami wyglądają super, tak samo marynarki:) wybieraj to w czym czujesz sie swobodnie ale zwracaj uwagę na dobór ciuchów postaraj sie żeby wszystko grało ze sobą kolorystycznie a takze żeby jakość materiałów była dobra. polecam teraz satynowe bluzki z dżinsami:) elegancki sweterek tez będzie wyglądał ładnie . biżuteria bardzo ważna też jest noś ciekawe korale kolczyki bransoletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeee
a moge do granatowych dzinsow ubrac pistacjowa bluzke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkakak
Do granatowych dzinsów pasują kolory takie jak czarny, czerwony, bordo, wyrazista zieleń, biały. Do jasnych dzinsów pasują jasne, pastelowe kolory, jasno zielony itp. To zresztą czasami zależy od danej rzeczy. Ja na ogól mam kika par dzisów i zawsze wiem, do której pary co pasuje, choć to są niuanse. Ogólnie: bluzki plus żakety i fajne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeee
jak dobierac fajne dodatki? czy wyczucie stylu trzeba miec we krwi czy moge gdzies sie tego nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×