Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inwestor

kiedy minie korekta na giełdzie .

Polecane posty

Gość inwestor

zainwestowałem troche kasy na funduszach akcyjnych. Czy ktoś wie kiedy znowu będą wzrosty na GPW i czy możliwe są takie wyniki jak w r 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co udało mi się dowiedzieć od znajomych z biura maklerskiego, i mojego ma być jeszcze lepiej niż w 2006. Sama obecnie zlikwidowałam fundusz akcji w USD bo się nie opłacał i przerzucam kasę na akcje polskie. Zaryzykuję z pewnym nowym funduszem, który istnieje od miesiąca, a zapowiada się nieźle. Teraz jest dobry na to moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestor
dzięki Lauro D, a co sądzisz o L. Masonie słyszałem że radzi sobie najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mentos_The_Freshmaker
Hehe, nie liczylbym na opinie znajomych. Oni mowia tylko to, co chcesz uslyszec!!! Obecnie mozna obstawiac hosse/bessy na 50/50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a ja zainwestowałam w Arkę fundusz akcji, bo znajomy w 2 lata zarobił 200%, a ja przez kwartał zaledwie 10% :( strasznie w dół poszło - wzrośnie jeszcze czy zmieniać fundusz, co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no słówko
a ja słyszłam tak z dwa miesiace temu zeby własnie z Arki uciekac bo ponoc ciagnie na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Widzę, że nie bardzo wiecie jak inwestować na giełdzie. Otóż korekta jest dobrym momentem aby zainwestować jak najwięcej kasy. Kiedy fundusze mocno pójdą do góry jest dobry moment aby przerzucić swoje aktywa do np. Funduszy Rynku Pieniężnego. Wtedy przy korekcie można nawet 3% zarobić niż stracić 21%, jak to miało miejsce w zeszłym roku. Gdy giełda zaczyna znowu wzrastać przerzucamy z powrotem w Fundusze Akcji i możemy w ciągu roku zarobić dużo więcej niż najlepszy fundusz na giełdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, źle się wyraziłam, po 2 latach miał na koncie 2 razy tyle, czy zarobił na czysto 100%. w tym linku przez ostatnie 3 lata jest 180%, więc to by się mogło zgadzać? widzę, że Commercial Union stał najlepiej w ciągu ostatnich lat i w ciągu ostatnich miesięcy też - radzicie tam przenieść się czy do innego? inna znajoma doradzała bodajże ING, ale wcale nie jest najlepszy w tym zestawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsa
Jak się dwie soboty razem zejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×