Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podpowiedzcie

uchylacie teraz okno w nocy przy niemowlaku?

Polecane posty

Gość podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale możesz....
jeszcze za zimno! w dzień tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem śpimy przy otwartym oknie jeśli temp nie spada poniżej zera. Synek urodził się 2.01 i przez dwa miesiące okno w nocy było zamknięte. W marcu zaczęłam otwierać i już od ponad dwóch miesięcy śpimy delektując się świeżym nocnym powietrzem :D Starszy synek urodził się w lipcu i od początku otwierałam na noc okno, potem również zimą, kiedy miał 6 miesięcy. Moje dzieci nie chorują :) Starszy ma prawie 3 latka a zachorował tylko raz i to nie z przeziębienia tylko zaraził się od taty. Dziś całą rodziną poszliśmy na spacer w krótkich rękawkach, tylko najmłodszy miał drugą cienka bluzeczkę i czapeczkę bo wiał wiatr. A mijaliśmy dzieci w grubych kurtkach i czapach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja caly rok spie przy
uchylonym oknie, moje dzieci od urodzenia tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka ko ko ko
A ja nie polecam otwierania okna przy niemowlaku zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeeeeejuuu
nie marzniecie???? u mnie dopiero teraz caly dzien sa okna pouchylane, ale na noc zawsze zamykam a i tak mi zimno nie raz w nocy.A w zime?? na wiosne?? jak wy wytrzymujecie? na równiku mieszkacie czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam piekielnie słoneczne i ciepłe mieszkanie- nie da sie żyć przy zamkniętym oknie nawet zimą- myślę że jak urozę dalej będę uchylać- oprzecież dzidzi tak samo jak potrafi być zimno - potrafi być i gorąco - na wszelki wypadek łóżeczko zamierza poprostu ustawić dalej od okna- żeby jej nie przewiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci mają 2 tygodnie i też śpimy przy uchylonym oknie,ale dzieci sa zawiniete w rozki więc nie marzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×