Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGabi

Pomoge znalezc prace... oczywiscie w miare mozliwosci.. ***

Polecane posty

jw.. napisac dobrze cv...(po polsku , angielsku) , posearchowac ogloszenia , gdzie potencjalna/y kafeterianka/kafeterianin szuka pracy... ;) :D dzisiaj mam wolny wieczor , wiec czemu nie? :D Moze akurat komus cos sie spodoba.. *** Wszelkie techniki pozostana moja tajemnica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
ja szukam jestem po studium hotelarskim chcialabym znalezc fajna prace na wakacje chociaz niekoniecznie w zawodzie lubie mode powysylalam mnostwo cv, kocham dzieci umiem sie nimi opiekowac okolice gliwic i rybnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczeeeee -->> powklejam Ci kilka ogloszen.. ;) moze akurat sie uda... GLIWICE: Pilnie poszukiwani studenci studiów zaocznych do pracy dorywczej! Kontakt: blueye2001@wp.pl, gg 1325954 Poszukujemy studentów do pracy w barze/recepcji na obiekcie sportowym ******************************* Rybnik : tel: 324227534 Przyjmę do pracy w letnim ogródku piwnym Praca od zaraz Wymagane: książeczka zdrowia komunikatywność dyspozycyjność zaangażowanie Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
dziekuje :) skad ty to bierzesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
za daleko niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLIWICE... Praca w Forum Gliwice PILNE!!! Kontakt: jola.adam@neostrada.pl Firma Sunset Suits zatrudni do salonu mody męskiej osoby na stanowiska: -sprzedawca, -sprzedawca-krawiec. Mile widziane doświadczenie w handlu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail jola.adam@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLIWICE: Pilnie poszukiwany student najlepiej (studia zaoczne) do pracy dorywczej w gliwicach. Kontakt: blueye2001@wp.pl, 1325954 gg Poszukiwani studenci do prowadzenia baru /recepcji na kortach tenisowych w Gliwicach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
powysylalam do forum ale tego nie znalazlam dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
ale potrafisz szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugugugugugui
daj cos z Lubuskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
dzieki juz powysylalam jak jeszcze cos znajdziesz bede wdzieczna :) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugugugugugui
może Zielona Góra i okolice?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczeeeee -->> poszperam tu i tam.. ;) dzisiaj mam wieczor przed kompem (czyt. wieczor nudow ), wiec jest szansa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
hehe bede wdzieczna naprawde :) pozdrawiam jutro sobie odczytam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugugugugugui -->> ale jaka branza? :D podaj jakies info , bo wklejac oferty to mozna, zeby jeszcze na temat byly... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja
ja poprosze Poznań najlepiej praca w ksiegowosci lub auditingu i mam jedno pytanie, w CV mam podane doswiadczenia w różnych firmach w których pracowałam krótko jak wybrac z tego na rozmowie kwalifikacyjnej ze tak czesto zmieniam pracy, prawde bym mogła powiedziec ale to jest tak zagmatwane ze czasami i ja sie w tym gubie, i w dodatku jestem w takcie zmiany pracy tzn pracuje 2 miesiace i juz szukam nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugugugugugui
jestem studentka, poszukuje pracy na wakacje, jestem na 4 roku Jesli to byloby kilka godzin w tygodniu to moze byc i praca w roku akademickim. Jestem dobra z matematyki i informatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugugugugugui
z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła uła uła
a moze cos dla lodzianki? ;) wlasciwie cokolwiek, praca jakas biurowa bylaby mile widziana ale cos innego rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja -->> mysle , ze najlepszym rozwiazaniem na pytanie , dlaczego Pani zmieniala tak czsto prace? \" odpowiedziec, ze dane pozycje nie spelnialy Twoich oczekiwan co do obowiazkow i pensjii. Wybrnac mozesz rowniesz mowiac, ze jestes osoba , ktora lubi sobie stawiac wysoko poprzeczke , a w miejscach , gdzie pracowalas Twoj rozwoj byl ograniczony... pPoczekaj chwilke wkleje Ci kilka ogloszen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja
GGGabi, dzieki, jestes wielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja-->> POZNAN: poszukujemy ksiegowej-ksiegowego Kontakt: Joanna_29_9@hotmail.com Nasza firma spolka Z.O.O. , zaczynajaca dzialalnosc poszukuje doswiadczonej ksiegowej. Osoba ma byc uczciwa, sumienna, znajaca sie na fachu, posiadac doswiadczenie w danym zawodzie. Obowiazkiem jest dobra znajomosc jednego z jezykow: niemiecki, angielski, francuski, lub niderlandzki. Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie CV,oraz listu motywacyjnego na adres: Joanna_29_9@hotmail.com ******************************** praca dodatkowa Kontakt: finanzas@wp.pl, Michał Skrzypczak 0609636296 Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą sie firmą z sektora finansowego. Szczególnie duży nacisk kładziemy na promocję kadry kierowniczej. Dajemy spore możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach. Tobie również możemy zapewnić najlepsze warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego. Praca dodatkowa na umowę zlecenie dla osób pracujących zawodowo, prowadzących własną działalność gospodarczą, emerytów i rencistów oraz studentów. Wymagania: - wykształcenie średnie - wiek minimum 25 lat, studenci: 23 do 26 lat. Zakres obowiązków: - wypełnianie druków analiz, - sprawdzanie dokumentów - pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad nimi. Oferujemy: - atrakcyjne warunki współpracy, - nowoczesne systemy motywacyjne, - efektywne programy szkoleniowe, - satysfakcjonującą ścieżkę kariery. ***************************************** Praca w Dziale Administracyjnym, Handlowym... Kontakt: k.rekrutacja.kadry@interia.eu Prężnie rozwijająca się firma zatrudni 6 osób do Działu: Administracyjnego, Handlowego oraz Marketingowego, Wymagania: -wiek do 27 lat, -sumienność, -dobra organizacja pracy Orgaznizujemy bezpłatne szkolenia! Cv prosimy przesyłać na adres: k.rekrutacja.kadry@interia.eu *************************************** czy moze tez byc administracja, praca biurowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja
moze tez byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula ula ula -->> ŚrÓdmieście Administrator/ka biura Kontakt: lodz@mtmarketing.pl Dynamicznie rozwijająca się firma marketingowa zlokalizowana w centrum Łodzi, poszukuje kandydatów na stanowisko: ADMINISTRATOR Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - znajomość obsługi komputera i programów MS Office - dobra organizacja pracy i zdolności komunikacyjne Oferujemy: - atrakcyjną pracę biurową z kontaktem z ludźmi - doskonałą atmosferę w pracy i możliwość rozwoju - pełne szkolenie oraz udział w konferencjach w kraju i za granicą Prosimy przesyłać cv i list motywacyjny na adres: lodz@mtmarketing.pl UWAGA: PRACA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z ADMINISTROWANIEM SIECIĄ KOMPUTEROWĄ ************************************** MŁODĄ DO BIURA Kontakt: automax99@wp.pl ZATRUDNIMY MŁODĄ OSOBĘ DO PRAC BIUROWYCH.OCZEKUJEMY WYKSZTAŁCENIA MIN.ŚREDNIEGO,PODSTAW OBSŁUGI KOMPUTERA.OFERUJEMY UMOWĘ O PRACĘ ( PO OKRESIE PRÓBNYM )DOBRE WYNAGRODZENIE.CV+ZDJĘCIE+LM PROSZĘ PRZESŁAĆ NA automax99@wp.pl. ****************************************** TEOFIOW: pomoc do biura Kontakt: praca_lodz@atelier-vert-pomme.com, 880 364 602 Poszukujemy osoby, która swobodnie porusza się w zakresie pakietu Ms Office, głównie interesuje nas dobra znajomość programów Word i Excel. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Praca dla studenta/studentki, ale nie tylko, na pełny etat lub na pół etatu przez okrez ok 2 miesięcy - czas pracy będzie podlegać uzgodnieniu, aby był dogodny dla obu stron ********************************************* Przedstawiciel Handlowy Kontakt: praca@praca4you.com.pl Nasz klient, ogólnopolska firma obecna na rynku poszukuje do nowo otwieranych oddziałów PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH na terenie Łodzi Wymagania wobec kandydatów: - doświadczenie w szeroko rozumianych działaniach sprzedaży sprzedawcy, przedstawiciele handlowi, telemarketerzy, pracownicy działów handlowych - jeżeli jesteś absolwentem wówczas interesuje nas Twoja dodatkowa aktywność i działalność szkolna i pozaszkolna, prace tymczasowe, wakacyjne i inne Oferujemy: - umowę o pracę, - realny system motywacyjny - pracę w kolektywnym zespole - szkoleia oraz wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy Prosimy przesyłać CV oraz List Motywacyjny na adres: praca@praca4you.com.pl W temacie maila proszę podać nr ref: PH/Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia
GGGabi, a ja ? warszawa, absolwentka psychologii, 24 lata, angielski-b.dobry, niemiecki, dosyc dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×