Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGabi

Pomoge znalezc prace... oczywiscie w miare mozliwosci.. ***

Polecane posty

szukam w holendii -->> sprobuj tutaj : http://www.pracawue.pl/ ale osobiscie chyba proponowalabym szukac na miejscu czegos... znam pare osob , ktore sie naciely na oferty pracy za granica z netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racaw plymouth
czesc laska szukam pracy 16 godzin w plymouth poludniowa anglia jako sprzataczka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GGGabi poczekam:) fajie jakbys bardziej skupiła się na szukaniu tej drugiej dla kobiety po 40-stce... bo ja wyjeżdżam do Anglii więc problemu nie będzie...po prostru o tego dietetyka pytałam z istnej ciekawości... wiem, że ciężko coś znależć, ale może akurat gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racaw plymouth
chyba nic z tego nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racaw plymouth -->> Cleaner / domestic PART TIME Cleaners required, Town Centre. Hours 6am - 9am and 2pm - 7pm (2 post available). Contact Sue on 01782 312101. To apply for this job please call 01782312101 Vacancy Summary Job Type:Part-time Location: PLYMOUTH, NG16 Start Date:ASAP Duration; Parttime Salary: Neg Ref No: 140406-8F3E_20063269840001 **************************************************************** Caretaker / Cleaner Caretaker/Cleaner required to work at Sparkwell Primary School, Plymouth for 12.5 hours per week, all year round with 4 weeks paid leave. Hourly rate £7.33 (subject to job evaluation and pay award pending). For further details, please contact Graham Dutton on 01392 384814 or Devon Catering and Cleaning Services jobsline (24-hour answerphone) on 01392 384358. Closing date: 18/05/07 Vacancy Summary Job Type: Part-time Location: Plymouth Start Date: ASAP Duration: Part Time Salary:£7.33 ph Ref No: 140406-65690053 ************************************************************** Bar/Waiting/kitchen/cleaning Reply to: wilsonlmmw@hotmail.com, 01208 812524 Hi, we are looking for help at our pub/restaurant/bed and breakfast to start as soon as possible. We are 6 miles from Padstow, 4 miles from Wadebridge, 10 miles from Newquay, close to Cornwalls lovely beaches. We offer lifts to nearby towns for time off. We need somebody who will join in with whatever needs doing, including, housekeeping, cleaning, kitchen work, waiting at table and some bar work. You will need to have good English, be willing to work a 5 or 6 day week, with split shifts, average 40 hours per week, wages according to age and experience. Live-in with own room and meals provided. You can look at our website www.halfwayhouse-stjidgey.co.uk. ************************************************************************ Domestic Cleaners Required Plymouth hours to suit Reply to: Thedusthustlers@blueyonder.co.uk, Sue or Mandy on 07723061113 Cleaners required for agency - hours vary We will match cleaners to clients and clients to cleaners if you are hard working reliable and have good communication skills please apply to Sue or Mandy on 07723061113 for an application form or alternatively email us on Thedusthustlers@blueyonder.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide nunu... :D jak ktos chce, niech pisze... ;) bede jutro wieczorkiem , albo jak sie uda i czas pozwoli w pracy zajrze.. :) narta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: jestem juz w pracy od 38 minut... :O deszcz za oknem , a ja siedze i rysuje jakies bzdury... :O do konca zostalo 7h22min.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak mi znajdziesz to jesteś
niezła, ale watpie czy ci sie uda ;-) dziewcyzna, 19 lat, jakas praca na wakacje, w woj. podkarpackim, powiat lubaczowski ;-) Jak mi coś znajdziesz - to szacunek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ....widzę,ze pomagasz znalezc pracę :-) :-) bardzo chętnie skorzystam ! jestem studentką ubiegajaca sie o tytul inżyniera (studia dzienne) poszukuję jakiejs dorywczej pracy,badz też na okres (lipiec -wrzesien;w pelnym wymiarze godzin) pracowałam jako posrednik ubezpieczeniowy jak rowniez w handlu....teraz mysle o pracy na recepcji w hotelu itp...gdybys cos miała fajnego byl;abym wdzieczna.. zielona góra i okolice (dodam ze mam samochod ) buziol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mi znajdziesz to jesteś-->>powiat lubaczowski..hhmmm... ja nigdy tam nie bylam... :D nie wiem co za miasta sa w okolicach... :classic_cool: rzeszow , przemysl , krosno?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
a znalazlas cos jeszcze rybnik, gliwice?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak mi znajdziesz to jesteś
Lubaczów :D więcej dużych nie ma no w okolicy jest Jarosław (ale to ok 50km) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
a w świętokrzyskim moze znasz jakies ogłoszenia o pracy bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enit26 -->> SOLID SECURITY Firma, która w sposób profesjonalny dba o bezpieczeństwo przedsiębiorstw, firm i instytucji użyteczności publicznej poszukuje KOBIET I MĘŻCZYZN do pracy w dziale HANDLOWYM Od kandydatów oczekujemy: kreatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych, posiadania własnego samochodu. Oferujemy: wysokie wynagrodzenie miesięczne oraz premię uzależnioną od wkładu pracy i zaangażowania, zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, rozliczenie kosztów wykorzystania samochodu w celach służbowych. Poszukujemy zarówno doświadczonych kandydatów, jak również młodych, ambitnych absolwentów ukierunkowanych na rozwój zawodowy, dla których oferujemy cykl szkoleń wprowadzających. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego życiorysu zawodowego oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem w temacie wiadomości \"DZIAŁ HANDLOWY\" w terminie 7 dni na adres 61-005 Poznań ul. Główna 6 tel. (061) 855-73-78 Wszelkie informacje o firmie dostępne są na stronie www.solidsecurity.pl Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w Państwa dokumentach: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 883). *************************************************************** Ogólnopolska firma z siecią sklepów specjalistycznych działająca w branży RTV i AGD poszukuje kandydatów na stanowisko DORADCY KLIENTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia średniego doświadczenia zawodowego - co najmniej 0.5 rocznego umiejętności obsługi komputera dyspozycyjności komunikatywności niekaralności uregulowanego stosunku do służby wojskowej Oferujemy: pracę w nowocześnie zarządzanej firmie możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego nowoczesny system wynagrodzeń powiązany z indywidualnymi wynikami pracy Osoby zainteresowane prosimy aby kierowały swoje aplikacje na adres: szkadry@euro-net.com.pl Prosimy dołączyć adnotację: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku\". ***************************************************************** http://www.praca.egospodarka.pl/ogloszenia/Zielona-Gora/Konsultant-ds-sprzedazy,312794.html -->> aplikowac przez stronke trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOSSTESY -->> dla tych , ktore szukaja czegos \"na chwilke\" Partner ASM PARTNER ASM specjalizuje się w prowadzeniu projektów merchandisingowych, promocyjnych, outsorsingowych. W związku z dalszym rozwojem zatrudnimy hostessy/promotorów na terenie całego kraju: Hostessy / Promotorów Cała Polska Wymagania: aktualna książeczka zdrowia z badaniami mile widzane minimum sanitarne oraz doświadczenie we współpracy z hipermarketami (promocje) zapraszamy osoby uczące się do 26 roku życia Oferujemy: ciekawą pracę na terenie punktów handlowych szkolenia wynagrodzenie uzależnione od ilości godzin pracy możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Forma kontaktu: CV + aktualne zdjęcie proszę przesyłać na adres: praca@partnerasm.pl w tytule należy wpisać miasto. Odpowiemy na wybrane ofert pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o sezonowe prace , proponuje wyjazd...Rozumiem obawy prez porazka, ale decydujac sie na taki wyjazd, majac sprecyzowane dokladnie plany po co sie wyjezdza , mozna znalezc prace. W Anglii rynek pracy tez sie zapelnia, nie jest rozowo , tymbardziej w okresie wakacji... Londyn juz w ogole zapchany .. Nie mozna sie poddawac wyjezdzajac i szukac, szukac, szukac... wtedy sie znajdzie... ;) Cala inwestycja tez nie jest droga.. oczywiscie trzeba troche pieniedzy ze soba zabrac... , ale jest sporo plusow .. jezyk, zarobki (5.35f /godz. minimum.. -- chyba teraz tak jest _ do tego - cos innego ;) poznanie innego kraju itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze i cos dla mnie:) z wyksztalcenia technik informatyk...jakas praca w okolicach lezajska:) Pracowalam jako barmanka i sprzedawca i szukam w sumie jakiejkolwiek pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi a moze mi pomozesz
pomorskie (gdynia, sopot, wejherowo, reda, rumia) absolwentka zarzadzania i marketingu, doswiadczenie praktyczne zadne. szukam i szukam i chyba nie mam nigdzie szans przez to doswiadczenie... :( interesuje mnie jakas praca biurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi a moze mi pomozesz -->> Asystentka ds wyjazdów edukacyjnych do USA Kontakt: rekrutacja@gawo.pl, GAWO Data: poniedzialek 7 maja Agencja Au Pair GAWO poszukuje do swojego biura w Gdyni młodej osoby na stanowisko asystentki ds wyjazdów edukacyjnych do USA. Oferujemy: - możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego - pracę w młodym zespole Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna - komunikatywność oraz pogodne usposobienie - mile widziane absolwentki studiów wyższych Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem na nasz adres mailowy *********************************** na razie tylko to...spojrze wieczorem.. do konca zostalo mi 3h 22 min.... :D juz blizej niz dalej.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobierowo
A może ktos chciałby pracować w charakterze nkelnerki w małym pensjonacie nad morzem ,warunkiem jest znajomość niemieckiego!!! Nocleg i wyżywienie zapewniamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobierowo
praca jest od zaraz tak więc czas leci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest topik zdechł..buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdechl.. nie martw sie :) jestem i czuwam nad nim :D wczoraj niestety nie moglam searchowac... wypadlo mi cos... pozdrawiam... ps znowu to samo... :D 7h14min do konca.. pocieszajace jest to , ze mamy czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczeeee -->> a moze Rossmann?? W czasie studiow tam pracowalam. Bylam bardzo zadowolona. Atmosfera spoko, praca nie byla za ciezka ;) Polecam :) Nazwa firmy ROSSMANN SDP Sp. z o.o. Kim jesteśmy ? Rossmann to największa w Polsce sieć ponad 230 sklepów drogeryjnych. Jesteśmy na rynku polskim od 14 lat. Zatrudniamy ok. 4000 pracowników. W 2007 planujemy otworzyć kilkadziesiąt kolejnych sklepów i zatrudnić kilkaset nowych pracowników. Kogo szukamy ? Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Stanowisko Kasjer - Sprzedawca Dodatkowe informacje Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pracę w kilkunastoosobowym zespole możliwość rozwoju i awansu zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń Wymagania Oczekiwania chęć do pracy entuzjazm zaangażowanie Lokalizacja Katowice, Rybnik, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Żory Branża Sieci handlowe Sprzedaż i handel Termin ważności 2007-05-24 Kontakt Prześlij swój list motywacyjny i CV na adres: DZIAŁ REKRUTACJI I SZKOLEŃ ul. św. Teresy 109, 91-222 Łódź lub na adres poczty elektronicznej: rekrutacja@rossmann.com.pl Na kopercie lub w tytule korespondencji elektronicznej prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego: nazwa miasta / 2007 Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina.p
GGGabi a dla mnie z woj. dolnośląskiego, miejsce kłodzko badz okolice ? Ja mam 42 lata wyksztalcenie srednie, mam praktyke w sluzbie zdrowia gdzie pracowalam jako opiekunka i pomoc stomatologa, ale szukam zatrudnienia poki co jakiegokolwiek ze wzgledu na brak dochodow. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się opłaca ludzie
http://pp.zlotemysli.pl/mandragora.php - Ja zarobiłam w ciągu 30 dni 507zł. Może to nie dużo,ale biorąc pod uwagę ile czasu na to poświęcałam (tylko godzinkę dziennie) to naprawdę zaskakujące. Polecam gorąco! Wystarczy promować ebooki przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
Gabi a moze cos ze swiętokrzyskiego lub podkarpacie mama wyzsze pedagogiczne lat 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
Jestem tegoroczną maturzystką, obecnie mam wakacje :) W związku z tym mam dużo czasu i szukam pracy by w jakiś sposób sobie ten czas wypełnić ;) Bardzo dobrze znam angielski, niemiecki na poziomie elementarnym. Jestem z okolic Rybnika. Jakieś pomysły, sugestie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam pracy w
Starogardzie Gdańskim :P ... 😭 może mogłabyś mi pomóc ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×