Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka234

Elidel dla niemowlaka??

Polecane posty

Gość jolka234

alergolog przepisał dla mojego 8 miesięcznego dziecka Elidel na atopowe zapalenie skóry, w ulotce napisane jest że to od 2 roku życia. używałyście tego może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smarowałam na buzi na skaze u mojej 9 - miesięcznej córki. Krem bardzo dobry ale i drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA ALERGIKA
Możesz smarować spokojnie:) Moj syn od 2 m-ca był smarowany tą maścią, ponieważ miał straszną skazę:O. Co prawda na ulotce pisze , ze od 2 r.ż, ale można ją stosować wcześnie, ponieważ ta maść nie zawiera sterydów. Polecam, bo zobaczysz jak szybko dziecku przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka234
a jak długo można smarować? Mam nadzieję że zejdzie, bo smarowałam już różnymi maściami i tymi sterydowymi też i dopóki było smarowane ładnie się goiło ale jak się już przestało (bo wiadomo sterydami można 3,4 dni) to plamka się odnawia i tak się odnawia już kilka miesięcy i nie mogę się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA ALERGIKA
Ja ją smarowałam praktycznie cały czas. I jak jedna się kończyła pediatra przepisywała drugą. Wraz z wiekiem skaza bedzie ustępować, trzeba jednak trzymać dietę u malucha. Później tych plamek mały miał coraz to mniej i smarowaam sporadycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
stosowałam. bardzo dobra maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×