Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przestancie wreszcie

juz nie moge z tym spamerstwem sklepu gendai

Polecane posty

Gość przestancie wreszcie

NO ILE MOZNA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten dla urody cos tam w linku;/ tez mnie troszke wkurzaja bo w kazdym topiku widze ta sukienke w kropki. owszem ciuchy ladne ale nie musza byc w kazdym topiku... ale kazdy chce sprzedac:) i nie sa nie mili wiec to na jich plus przemawia. lecz poprostu zaduzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosz to jest tak nachalne, ze mimo ze mi sie tam pare rzeczy podoba to nie mam ochoty nic kupic.. zwlaszcza ze ciagle te same ciuchy wklejaja i oferta sklepu sie nie rozwija :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gendai
skoro juz taki temat, to moze sie wypowiem ;) Owszem wklejalismy linki na tym forum, ale wiele wypowiedzi nie plynelo od nas... bardzo przepraszam za taka sytuacje! My jako pracownicy staramy sie tego nie robic i wierzcie mi od nas juz linkow nie zobaczycie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gendai.. jakos ci nie wierze.. wszystkie posty byly dokladnie w tym samym stylu i byly/sa po prostu sztuczne- to sie czuje ogolnie zycze powodzenia z interesem ale spamerstwa nie cierpie po prostu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaa
Apropos gendai to mają mały wybór rozmiarów, a bez przymierzenia czasem jest cięzko, no chyba, że ktoś ma idealne wymiary. Podobała mi się z ich kolekcji czarna suknia w stylu lat 50 tych, ale obawiałam się czy bez przymiarki w nia wejdę, bo według wymiarów przez nich podanych brakowało mi jakies 2 cm. Poza tym duzo zależy od materiału i cosie dowiedziałam - " z tych modeli to juz wiekszych nie szyją" . Poczułam się koszmarnie głupio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniliście nicka hahahahahaha:P lol teraz panna-sierpniowa a nie mi sie podoba marnie marnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×