Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bicipici

Pomóżcie błagam!!

Polecane posty

Gość bicipici

Czy moge rposic o streszczenie jakie są pierwsze objawy ciąży?? i p jakim czasie występują?? Czy stosunek przerywany z prezerwatywą może prowadzic do zapłodnienia??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obstawiam
pierwsze objawy ciazy pojawiaja sie dosyc pozno, z pewnoscia nie po tygodniu czy dwoch. Najczesciej kolo 2 lub 3,4 miesiaca. Moga to byc:sennosc, ogolne zmeczenie, zmiany nastroju, czestsze oddawanie moczu. Pozniej dochodza nudnosci i ewentualne wymioty. Nie kazda kobieta jednak ma takie dolegliwosci podczas ciazy. Niektore dziewczyny mowia, ze czuly nabrzmienie w piersiach podobne do tego jak przed okresem, w koncu piersi sie zmieniaja. Moze sie nie pojawic pierwsza miesiaczka, ale czasem okres wystepuje nawet przez trzy miesiace po zaplodnieniu. Najlepiej zrobic test lub badanie z krwi beta hcg. Jesli stosunek byl przerywany, ale caly czas w prezerwatywie, to nie powinnas miec powodu do obaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek
Sorry jesli cie urażę ale jestem stałą bywalczynią forum i takie posty mnie normalnie rozwalają--- kurna mać po co się bawić w sex skoro potem na forum mozna spotkać takiego typu tematy????? Kobiety współżyjecie -oki to wasz problem ale weźcie pod uwage to że skutki mogą byc nieodwracalne a kolejne tematy tego typu to naprawde jest juz b żenujące. Jeżeli decydujesz sie współżyć to zabezpiecz sie przed niechciana ciążą aby Twoje dziecko miało prawo wyboru czyli życ albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia75
Jeżeli prezerwatywa nie zawiodła jest to mało prawdopodobne jeśli do tego stosunek był przerywany.U mnie pierwszym objawem były dziwne bóle brzucha na tydzień przed miesiączką, potem oczywiście spóżniająca sie @, duza ilośc wydzieliny o kolorze mlecznym i pozytywny wynik testu ciążowego, dopiero potem doszły inne objawy typu mdłości i wymioty.Miałam też zgagę.Pozdrawiam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli prezerwatywa peknie
to tak, w przeciwnym razie prawdopodobienstwo ciazy jak 1: 1000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicipici
Na szczescie nie pękła. A moze jestem ta 1:1000000 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×