Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona nie wie...

??

Polecane posty

Gość ona nie wie...

mam pytanko... moze głupie ale zastanawiam sie od kilku dni nad jedna sprawa. Uzywam tamponów. kiedy zakladam nie odczuwam zadnego bolu,,jednak pozniej mniejwiecej po 5-10minutach zaczynam czasem odczuwac ucisk w podbrzuszu. Nie jest to wielki ból ale odczuwalny dosc.Czy to ma zwiazek z uzywaniem tamponow? pozatym zdazylo mi sie dwa razy odkad uzywam tamponow miec bardzo mocne bole w 1 dniu miesiaczki,doslownie wylam z bolu czy to tez moze miec z tym zwiazek? a moze chodzi o to ze sa miesiaczki tak bolesne ze zaczelam wspolzyc z chlopakiem? moze to durne pytania ale sama nie wiem co o tym myslec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zwiazku
ale iidz sie przebadac, bo moze masz stan zapalny A tamponiow lepiej nie uzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wie..
za płytko napewno nie bo zawsze wchodzi calutki. moze faktycznie zbiore sie do lekarza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
To że on cały wchodzi nie oznacza że dobrze jest zaaplikowany.. Musi sie jeszcze palec do zgięcia schować w pochwie. Wtedy jest dobrze i głęboko włożony że woggóle go nie czujesz.. A jeżeli cię boli przejdź na podpaski idź do lekarza są choroby związane z używaniem tamponów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to że wchodzi cały, to jeszcze nie oznacza, że nie jest wsadzony za płytko. Powinnaś go wsadzić nie tylko, żeby go nie było widać, ale jeszcze z jakiś 1-1,5 cm głębiej. Też tak miałam na początku stosowania tamponów... Po prostu źle go wkładałam. teraz jest już ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
:) HIHI mało ważne kto pierwszy ważne że mówimy dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×