Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejkaaA

CO TAK WŁAŚCIWIE MOGĘ JEŚĆ? KARMIĘ PIERSIĄ.

Polecane posty

Gość hejkaaA

SZUKAM W INTERNECIE I NIC KONKRETNEGO NIE PISZĄ, TYLKO OGÓŁEM. NIE WIEM CZY NP. ŚWIEŻY OGÓREK DO KANAPKI TEŻ JEST ZABRONIONY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
tak naprawdę możesz jeść wszystko co do tej pory jadłaś tylko musisz obserwować dziecko, bo każde reaguje inaczej na coś innego. ja np przez pierwsze 3 miesiące nie jadłam smażonego mięsa bo małego bolał brzuszek ale później już mu nic nie było. bigos np mogłam jeść i nic mu nie było, z ogórkiem też nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja też jadlam prawie wszystko. Zrezygnowalam z potraw wzdymających jak fasola czy kapusta i całkowicie z nabiału, bo mój syn był uczulony. Pozostałe rzeczy mu nie przeszkadzały. Wiem, że niektórzy lekarze zalecają tylko jabłka i gotowanego kurczaka, ale dla mnie to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaA
szybko straciłyście na wadze podczas karmienia piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
przed ciążą ważyłam 54 w ostatnim tygodniu ciąży 71 synek ma 8 miesięcy, ważę 52 mniej niż przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaA
a co z cytrusami? czy cytrynę do herbaty mogę dodać? apropos jabłek, na drugi dzień po porodzie w szpitalu podali nam surowe jabłko, więc już nie wiem czy musi być pieczone lub gotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
a własnie przetwory mleczne też wykluczyłam ze względu na skazę białkową synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
cytryna do herbaty jak najbardziej ja nawet od czasu do czasu pomarańcze jadłam, jabłka w każdej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja jadłam surowe jabłka, z cytrusów zrezygnowałam. Radzę nie popadać w obsesję, bo po tygodniu karmienie stanie się dla ciebie męczarnią i się poddasz. Jeżeli okaże się, że dziecko ma problemy z brzuszkiem lub skórą, wtedy będziesz poszukiwać "winnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko na co dziecko pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
oczywiście po każdym nowym zjedzonym produkcie należy kilka dni dziecko obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×