Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga1506

W czym iść na wesele kuzyna???????????

Polecane posty

Jestem puszystą przyszła mamą, wesele w sierpniu. Będe akurat w 8 miesiącu więc będe jeszcze większa.... Myślałam o czarnych lekkich spodniach i białej bluzce.....(tylko jaki materiał aby był troszkę elegancki) Proszę pomózcie!!! Może macie lepsze pomysły?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może satyna na przykład i jakoś b. kolorowo bo będziesz wyglądała jak na akademii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wkrótce mamunia nr.2
czrane spodnie o.k. ale biała bluzka tylko Cie jeszcze powiększy - proponuje inny kolor są świetne teraz bluzki np. w H&M jest duży wybór bawełnianych bluzek albo lepiej TUNIK do tego ładna biżuteria albo efektowna torebka. Wybierz tez bluzke z krótkim rękawem albo 3/4 bo pod koniec ciaży jest /przynajmniej ja tak mam/ goraco nawet w chłodniejsze dni. Miłej imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. No chyba z białej zrezygnuję ale może złota ewentualenie jakimś delikatnym wzorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoto i błyszczące tkaniny
tez cię poszerzą niestety - podobnie duze wzorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z tych duzych babeczek no i przyznam ze bedac teraz w 8 miesiacu ciazy sprawdzilam na sobie ze szalenie powiekszaja wlasnie duze krzykliwe wzory za to baaaardzo korzystnie dzialaja skosne pasy. w hm mothercare czy na allegor z pewnoscia znajdziesz cos takiego. mysle ze tunika bedzie najlepszym rozwiazaniem ale taka odcianana pod biustem bo taka prosta tylko poszerzy. sprobuj koloru sliwkowego morskiego czy pistacjowego ewentualnie wszelkie polaczenia rozowo sliwkowo biale tez ladnie wygladaja pod warunkiem ze sa to wyrazne kolory a nie zbyt pastelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×