Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wykalaczqa

skorzystac czy wykorzystac ?

Polecane posty

Gość Duma i ambicja ponad miłością
Porządna kobieta nie uprawia seksu bez miłości. Czyli się nie puszcza. A z kolegami to puszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
Dokładnie, Łachudra świetnie ujęła odpowiedź na pytanie postawione w temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verna
ty dumny i ambitny, zanudzasz tutaj. idz zapoluj na dziewice lepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
właśnie uciekłam ze szpitala , tak niepewni, ale wiekszosc ludzi chce byc tymi pierwszymi, nie chce porownan, nie chce wyobrazac sobie tego jak obecny partner robil to z kims innym. To takie proste myslenie, a wystepujace chyba u 90% spoleczenstwa. Takiego co naprawde jest w stanie w pelni zaakceptowac przeszlosc kobiety, wymazac to, nie myslec o tym, niczego sobie nie wyobrazac, nie robic docinkow to naprawde ze swieca szukac ! Mezczyzna chce niedoswiadczona bo to on chce byc przewodnikiem, chce sie czuc panem i zdobywca. I moze sie podobac to lub nie, mozemy sie spierac ale tak niestety jest. Co innego seks z milosci w dlugim zwiazku, co innego seks z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verna
jak facet jest naprawde dobry w lozku, to nie boi sie porownan. no i jak kocha kobiete, to wie, ze daje jej nieskonczenie razy wiecej niz ci, co sie tylko z nia bzykali bez szczegolnych uczuc. i kobieta tez to wie, wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręką chuja nie oszukasz
też bym coś założył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
verna - i to jest wlasnie glos kobiety. Zupelnie inny tok myslenia. Nic nie poradzimy na to ze faceci mysla inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
gyht - masz racje, ale wydaje mi sie, że takie myślenie występuje głównie u młodych mężczyzn. Oni maja szanse znaleźć parnterkę niedoświadczoną i wprowadzać ją w "życie". Ale z wiekiem to się zaciera, bo trudno mi wyobrazić sobie, aby np. 35- czy 40-letni mężczyzna po rozpadzie związku decydował się do końca zycia pozostać sam, tylko dlatego, że nie znajdzie dziewiczej partnerki w adekwatnym wieku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
Nie chodzi o porównania itp. Tylko o to, że nie chcę kobiety, która sie kurwiła i jebała z całym miastem. Dla mnie kobieta, która uprawiała seks bez miłości jest przekreśloną kurwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
verna - świetnie to napisałaś. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
właśnie uciekłam ze szpitala , oczywiscie mysle ze pozniej jest juz inaczej, niemniej gdy facet zaklada swoja pierwsza rodzine, decyduje sie na slub to szuka wlasnie takiej "czystej", czesto sporo mlodszej od niego samego. A wiadomo ze szukanie 40-letniej dziewicy to juz conajmniej cos nienormalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verna
dzieki, ze szpitala :) tylko takie podescie wymaga od faceta dojrzalosci, a nie tego co prezentuje nam tu dumny i ambitny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
Duma i ambicja - a dla mnie facet, który z maniakalnym wręcz uporem pisze w kółko to samo, uzywając przy tym niewybrednego słownictwa jest przekreślonym Kafeteriuszem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximax
czystosci mozna oczekiwac u nastolatki, potem staje sie ona czyms dziwnym. nie sadze, zeby normalnego faceta w sile wieku krecila zakonserwowana 35-letnia dziewica. To sie musi na psychike rzucic, nie ma sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
Nie wymagam dziewictwa. Ale żonę chcę mieć porzadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
gyht - no i to jest właśnie problem kobietek przed 30-tką, takie spaczone myślenie facetów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
Ja jestem w stanie zrozumiec ze facet szuka dziewicy - ok, taka ich mania, ok, natomiast jesli dochodzi do rozstania tylko dlatego gdy facet dowiaduje sie ze ona spala juz z kims innym to dla mnie tylko wyraz jakis kompleksow i chorej wyobrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodosc mlodosc
ale jestes beznadziejnym chujem. sorry ale to prawda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
maximax - u trochę starszej tez jeszcze mozna oczekiwać. ;) Ale oczywiście gdzieś jest jakaś granica, za którą prózno by szukac dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verna
dobrze, ze wprowadzili te **** na kafe, bo by sie nie dalo czytac tych erupcji madrosci. a wracajac do meritum - autorze, wysonduj kolezanki, moze bedziesz mial szczescie i trafisz na swoja tymczasowa druga polowke o podobnych pogladach. zycze Ci tego, bo ja mam bardzo mile wspomnienia z takich zwiazkow. Milosc przyjdzie sama we wlasciwym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
Jeśli spała z kimś w związku z milości to nic złego. A jeśli robiła inny sex to znaczy, że jest puszczalską łatwą dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
gyht - dokładnie, kompleksów, niedowartościowania i chyba też braku miłości. Bo jeśli naprawde jest uczucie, to nie wierzę, że mogłoby zostać przesłoniete przez nic nieznaczące wydarzenia z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
I tak jak ktos tu juz napisal, wszystko zalezy od kobiety, jesli umie pojsc do lozka bez milosci, uczucia to ok, jej wola, jej zycie przeciez :) Ja bym nie umiala i nie chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
Żona musi spełniać wymogi moralne. A jeśli zdarzył się jej seks bez miłości to ich po prostu nie spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem dziewicą 22-letnią
ale dopuszczam taki układ o jakim pisze autor pod warunkiem że na jaśno określonych zasadach no i ten "kolega" musiałby mnie bardzo pociągać:P ty od dumy i ambicji - kobieta nie jest twoją własnościa kup sobie kozę - będziesz miał jej cipkę na własność rzygać mi się chce od takich zaściankowych frajerów jak ty życzę ci na żony cnotliwej panienki, kórej dopiero po ślubie się przypomni czego to ona jeszcze nie próbowała bo ja jestem dziewicą i wiem jak mnie potrzeby roznoszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
Jeśli się puściła, to nie jest to nic nie znaczą wydarzenie, tylko fakt, że kobieta nie jest zbyt porządna i ma lekkie obyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyht
I moze wkurzac co pisze duma i ambicja , to przekaz w dosc specyficznej formie, ale wlasnie oni tak mysla - w wiekszosci. Moralna, najlepiej dziewica - ideal do stalego zwiazku ! Nie zmienimy tego nawet najmocniej ich przekonujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
"bo ja jestem dziewicą i wiem jak mnie potrzeby roznoszą" No to "pięteczka" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i ambicja ponad miłością
Panienka musi być moralna :) Inne mnie nie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie uciekłam ze szpitala
Ups! Tam miało być "ą" i żadnych skojarzeń ze stopą :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×