Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielcia

Siedzie sobie i tak mysle

Polecane posty

Gość Anielcia

Nie wiem co sie ze mna dzieje. Siedze w pracy i nie moge sie na niczym skupic bo w glowie metlik. Mieszkam z moim narzeczonym i caly czas uzywamy gumek, bo nie chcemy dzieci a mnie od dwoch dni bola piersi. Co prawda czasem przed miesiaczka mnie bola ale nie tak i wogole do miesiaczki jeszcze 2 tygodnie z kawalkiem... Moje piersi sa strasznie wrazliwe i troche wieksze ale przeciez nie moge byc w ciazy. Czy jest to mozliwe aby takie zmiany nastapily na tak dlugo przed data spodziewanej miesiaczki????? Nie wiem co mam zrobic z jednej strony nie chce dzieci a z drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno jestes
przewrazliwiona i tyle, skoro do okresu masz jeszcze ponad dwa tygodnie tzn. ze nie mialas jeszcze owulacji a tym sposobem jak chcesz miec objawy ciazy, 2 dni po stosunku czy jak? Proponuje najpierw sie wyedukowac w tej kwestii a pozniej brac sie za cos takiego jak seks, normalnie rece opadaja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monialek
nie mysl bo ci to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a nie przyszło wam do głowy
że dziewczyna mogła zajść w poprzednim cyklu i mieć normalnie okres? to się zdarza. Jak się niepokoisz to zrób test z krwi beta hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monialek
a nam musi to przyjsc do głowy/ czy to nasza sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne oczywście
bo te bolące piersi to na tym forum pierwszy objaw ciąży. Matko jedyna, to już powoli trudno znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×