Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amarela

dziewczyny mające chłopaka z pod znaku lwa napiszcie mi coś o charakterze lwa

Polecane posty

Ja mam chlopaka lwa i sama jestem lwem. Moi rodzice to tez lwy, ale roznia sie od siebie. Wg mnie lwy sa dobrymi partnerami (jak dla mnie), sa opiekunczy i oddani, ale nie wiadomo czy Ci lew bedzie pasowac. A spod jakiego znaku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pod znaku barana:) wszedzie pisze ze lew to odpowiedni partner dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaBeatka
ja tez jestes z chlopakiem z pod znaku lwa i sama tez lew....i co smieszne rodzice mojego chlopaka tez lwy, mamy silne charaktery, kazdy chcialby postawic na swoim...ale po to sa kompromisy, zeby sobie ustępywac...jestesmy razem juz ponad 1,5 i jest fajnie....ale mysle,że tu nie chodzi o znaki zodiaku, ale o to co sie czuje do siebie nawzajem.....:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ja...
:) Ja też jestem lwicą i mam męża lwa. Mężczyźni spod tego znaku są uparci i honorowi, niestety także próżni... Ale bardzo kochający, czuli, odpowiedzialni, opiekuńczy... Bywają zazdrośni i trochę zaborczy... Jednym słowem mają wady i zalety jak wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaG.
Ja mam lwa:) Jestesmy jak ogien i woda. Ja choleryczka - wybucham, trzaskam, rzucam wszystkim, powyzywam, a za chwilę cisnę się na kolana :D A on? spokojny, opanowany, opiekunczy, wyrozumiały - wie, ze to tylko słomiany zapał i czasami po prostu się smieje ;) Położyłabym nacisk na słowo opiekunczy ;) zdecydowanie;) I jeszcze co? Mój lew uwielbia mieć rację... uwielbia imponować, przemądrzać sie i poprawiać ludzi... ale umie też przyznać sie do błędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaBeatka
zgadzam sie z przedmówczyniami.....i do tego jeszcze mozna dodac, ze zawsze chce miec wszystko najlepsze i to on chce górowac w zwiazku....;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lew jest troszke inny niz wy mi piszecie ale zgadza sie to ze jest zazdrosny i zaborczy uważa sie w zwiazku za najwazniejszego i ze powinnam zawsze sie z nim zgadzać ale mimo to go kocham i jest mi z nim dobrze mimo to że czesto sie na mnie obraża bo mu nie ustepuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec to lew a mama baran. Ja też jestem lwem, a 2 lwy lwy w domu to istny koszmar. Rodzice sa wspaniałym małżeństwem, świetnie się uzupełniają. Myślę, że to superzwiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apothea
Mój ojciec lew człowiek małomówny konkretny wzbudzający szacunek...umiejetnie dobierał słowa miał władze i był konsekwentny. Miał cudowny zapach skóry...był elegancki i takimi kobietami uwielbiał sie otaczac moja mama nigdy nie miała braków w szafie i on nigdy nie oponował...lubiał ją w konkretnych strojach. Dla dzieci cierpliwy i bardzo stanowczy...mnie wydawał się zródłem wszech wiedzy...w rozmowach inteligentnie prowokował i wypuszczał w zakrety...potem się usmiechał i pozwalał nam wydedukowac co jest prawdą. :) :) tak kojarze mązczyzn spod znaku lwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apothea
ciekawe amant do kogo Ty jestes podobny?? czy mniej stuknięty?? No moze jak Lepper w inteligentniejszej oprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet to lew a ja baran... hmmm cóż moge powiedzieć :D baran + lew = mieszanka wybuchowa :D :D :D ja chce postawic na swoim, on jeszcze bardziej... ja chce dominowac, on nie chce pozwolic zeby dominowal ktos oprocz niego :D czasami jest trudno dojsc do kompromisu kiedy obydwoje sie uprzemy ale na szczescie pomijajac te chwile spiec jest cudownym partnerem, opiekunczym, oddanym i wiernym :) napewno bedzie ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba fajna
lwy? nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do apothea
masz fajnego ojca zazdroszczę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do neni :to że lew jest cudownym partnerem to prawda a zwłaszcza w łóżku:) ja mam podobnie jak ty z moim lwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla...
ja tez jestem lew i on lew. Czesto sie klocimy, zwykle stawiam na swoim. Ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×