Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaari1

-----------TIPSY 30ZL. KIELCE!!!!!!!-----------------------------

Polecane posty

Chcesz mieć piękne paznokcie? Chcesz aby budziły zachwyt i były niepowtarzalne? Masz słabe, obgryzione, łamliwe lub chcesz przedłużyć swoje naturalne paznokcie?? Jeśli tak to zapraszam do skorzystania z moich w pełni profesjonalnych usług!!! Dodatkowo oferuje także : Wykonywanie frencha na stałe(białe końcówki),nawet na naturalnych paznokciach Utwardzanie -Żelowanie naturalnych paznokci Odnowa Tipsy szklane Wtapianie na stałe pod żel przeróżnych ozdób (hologramy, cyrkonie, kwiatki i wielu innych !) Artystyczne malowanie oraz zdobienie okazyjne (wspaniałe wzorki, ciekawe kształty, oryginalne stylizowanie wg indywidualnych wymagań) Z przyjemnością pomogę dobrać wygląd paznokci do potrzeb klientki Wszystko wykonuję zgodnie z zasadami higieny !!! Pracuję wyłącznie na firmowych produktach min. firmy \"SUN FLOWER\" Materiały , których używam są bezkwasowe, dlatego mogą być stosowane na paznokciach kruchych, zniszczonych i obgryzionych tel.511536711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta tymczasowo nieaktualna ze względu na mój wyjazd. Proszę o kontakt zainteresowane osoby w październiku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM już powróciłam do Kielc, przez te wakacje ukończyłam kurs paznokci firmy SUN FLOWER wiec jestem bogatsza o nową wiedzę wykonuje w cenie 30 zł.tipsy żelowe bez frenchu i ozdób, natomiast z frenchem i ozdobami 50zł. ZAPRASZAM obiecuje 100% zadowolenia posiadam ok 1000tys. ozdób przyjdz i przekonaj sie sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×