Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nala26

test ciążowy

Polecane posty

cześć dziewczyny :) robiłam dziś rano test ciążowy i wyszła taka bladziutka kreseczka ledwo widoczna nie wiem teraz jak mam interpretować ten wynik jestem w ciąży czy nie jestem czy któraś z was też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Powinnaś powtórzyć test za klika dni. Możliwe że stężenie hormonów w moczu jest jeszcze zbyt niskie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! ja tak mialam termin @ na piatek lub sobote,zas test(bobo test) zrobilam we wtorek po 17.00 i wyszla mi taka slaba kreseczka potem powtorzylam jeszcze i tez wyszla:) dla pewnosci jednak zrobilam bete z krwi no i jestem w ciazy:):):):):) powtorz test za -2-3 dni lub najpewniej bete powodzenia-znam to czekanie i niecierpliwosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) czyli prawdopodobnie jestem w ciąży :)dziś powinnam dostać @ mam nadzieje że jednak nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka32 ja też robiłam bobo test :) a za drugim razem jak robiłaś to ten sam test? i też blada wyszła? czy już za drugim razem była dobrze widoczna? i dokładnie po ilu dnach powtarzałaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode rano zrobilam quicka a w sobote bobo test za kazdym razem wychodzila mi slabiutka kreseczka:) jednak dla pewnosci proponowalabym ci zrobic bete,bedziesz duzo spokojniejsza to nie jest duzy koszt,ja placilam 20zl w laboratorium szpitalnym,a wynik byl po 2 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzwoniłam do labolatorium i pytałam się jak długo czeka się na ten wynik powiedzieli że na drugi dzień chyba że przyjdę z samego rana to popołudniu będzie wynik. Chyba w takim razie jutro rano pójde. A ty robiłaś na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,to nie ma znaczenia ja mialam pobierane przed poludniem,a za 2 godz byl wynik jak pisalam kurcze jak na drugi dzien,to troche dlugo ale bedziesz pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej! Gratulacje! Jestes w ciazy:) Ja mialam dokładnie taka sama sytuacje. Teraz jestem w 4 miesiacu ciazy :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam w prywatnym labolatorium. ale dzwoniłam do swojego lekarza i pani kazała mi poczekać do poniedziałku i wtedy zrobić bete to chyba jednak poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobisz jak uwazasz,ja ci tylko poradzilam skoro ja swoja bete robilam w dniu spodziewanej @ i wyszlo 146 to nie wiem po co chcesz sie meczyc do poniedzialku:) ta beta jesli jestes w ciazy jest juz znacznie podwyzszona:) pozdrawiam-daj znak jak bedziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani doktor też mówiła że by wyszło ale lepiej poczekać do poniedziałku bo może wystąpić poronienie samoistne itp. nie wiem jak nie wytrzymam to zrobię ale postaram się wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×