Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Rzęsy

Polecane posty

Czy są jakies sposoby zeby wzmocnić i wydłużyć rzęsy?? używałam olejku rycynowego ale niewiele dał:( czy macie jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym olejkiem to różnie :O jedne się zachwycają, inne nie; mnie też nic nie dał (i nikt mi nie wmówi , że coś nie tak robiłam) efekt wydłużenia daje henna naturalna (znaczy, nie wydłuża, ale przyciemnia te jasne końcówki, przez co rzęs wydaje się dłuższa) nie szkoda, tylko z czasem rozjaśnia...ale to inna sprawa. stosuj odżywki, innej metody nie ma :) ja używam z Astora, Transparent&Care robi sztywne rzęsy, więc tylko na noc, ale są mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu krem nivea, banalne, ale dziala, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, henny sobie lepiej sama nie nakładaj :P (chyba, że będziesz już mieć dużą wprawę) niewarto ;), lepiej pójść do kosmetyczki, niech ona sama Ci ją nałoży, koszt rzęsy i brwi + regulacja to u mnie ok 20zł, trzyma się ok 2-3 tyg.; to wrażenie umalowanego oka, tylko że bez takiego wyłużonego efektu zwłaszcza na lato polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeeaaah
Olik ???? Krem nivea na rzęsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ 1,2 dni PO możesz mieć jeszcze trochę zafarbowaną skórę (jeśli zdecydujesz się też na brwi) ale wystarczy wziąć wacik z kremem i doszorować :P po tym czasie wygląda naprawdę fajnie i wyraźnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja rzesy delikatnie smaruje raz na jakis czas, wloski robia sie elastyczne, a nawet rosna nowe. Nie wiem jak to dziala, ja z natury mam bardzo dlugie i geste rzesy, ale czasem bywalo tak ze mi ktos przypalil niechcacy czy tez sie zlamaly i nivea bardzo przyspieszal porost i regeneracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ten olejek nie wydluza rzes - bo z jakiej racji mialby olejek wydluzac rzesy ? ale wzmacnia z cala pewnoscia. moje wypadaly a po olejku - przestaly wypadac , sa zdecydowanie mocniejsze i bardziej odzywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeeaaah
Olik ;) Zaskoczyłaś mnie totalnie... Nigdy bym nie wpadła na to,żeby posmarować rzęsy kremem :D Może kiedyś przetestuję? Ja nakładam na rzęsy ciepły olejek rycynowy,działa,ale nie za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×