Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo nei wiem teraz

konto w banku - pytanie

Polecane posty

Gość bo nei wiem teraz

mam w pekao eurokonto akademicie ktore jest prezznaczone dla osob w wieku 18-26 uczacych sie i teraz koncze niedlugo nauke i co powinnam zrobic? czy te konto przeksztalca w jakies zwykle? czy mam zamknac te a otworzyc nastepne? pytam bo na stornie internetowej tak to napisane ze nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nei wiem teraz
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nei wiem teraz
przeczytalam nie napisali tam nic o tym czy mozna przeksztalcic to w zwykle konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu...
Kopnij się do banku, to ci przekształcą. A jak nie to zlikwidują i założą nowe. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nei wiem teraz
no tak ale w jakie maja mi przeksztalcic? w zwykly rachunek biezacy? wo;e najpierw spytac niz zeby zrobili mnie w banku w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu...
Czemu ktoś ma cie robić w balona? Pjdziesz do banku, zapytasz sie jakie masz mozlwosci, a wszystko ci powiedzą. Zapewniam cię, że pracują tam ludzie bardziej kompetentni niż na Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nei wiem teraz
no dobra widze ze nie mam innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×