Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ilonak

prolaktyna

Polecane posty

Gość ilonak

Witam serdecznie wszystkich, na podwyższony poziom prolaktyny cierpię od kilku lat. Wszystko zaczęło się od wycieku z piersi i przedłużających się miesiączek. Trafiłam do szpitala, gdzie zrobiono mi wszystkie niezbędne badania, w tym rezonans magnetyczny (swoją drogą okropne badanie). Okazało się na szczęście, że guza przysadki nie mam. Zaczęłam brać bromergon, ale prolaktyna zawsze była ponad norme, niestety strasznie żle znosiłam branie tego leku i czasem odstawiałam, aby troche odpocząć. To było coś okropnego. W końcu stwierdziłam, że za jakieś 2 lata będę chciała mieć dziecko i trzeba wziąć się za siebie. Poszłam na badanie poziomu hormonu a tam 125... (5 razy ponad normę). Jak to zobaczyła lekarka to strasznie na mnie naskoczyła, że muszę zacząć brać leki i że leczenie w moim stanie potrwa ze 2 lata. Poprosiłam jednak o zmiane leku, zapisała mi norprolac (zazwyczaj 125 zł, w jednej aptece kupuję w Łodzi po 100 zł. Na początku brałam po jednej tabletce dziennie, dwa tyg. były koszmarne, potem już się ustabilizowało. teraz w ogóle nie czuję, że go biore. Już po 2 miesiącach prolaktyna spadła poniżej normy, potem brałam po 1/2 tabletki dziennie. Efekt sie utrzymywał. Teraz lekarka kazała mi brać po 1/4 tabletki, prolaktyna podskoczyła do normy. Mam 11, pytałam się o ciąże, powiedziała że nie powinno byc problemu. Także trzymajcie kciuku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×