Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

Mycie rąk

Polecane posty

Czym myjecie ręce? Bo mi wszytskie mydła strasznie wysuszają skórę....Nawet po posmarowaniu kremem jest szorstka i ściągnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango3
to dziwne, ja po kremie mam gładziutkie:) pewnie potrzebujesz czegoś lepiej nawilżającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale to nie tylko kwestia kremu. Po prostu po samym myciu mam ręce strasznie wysuszone, a nie zawsze mam czas i możliwości, by posmarować je kremem. Dlatego pytam-znacie coś do mycia rąk, co nie wysusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango3
moze spróbuj uzywać na noc tranu,bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka sobie
ja nie moge myc rak w tych mydlach w plynie - one bardzo wysuszaja. zwykle biale mydelko jest najlepsze. mocz codziennie dlonie w cieplym olejku rycynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już takie ekologiczne mudełka, tylko że z Biolandera, i też mi wysuszły dłonie. Ciało mogłam nimi umyc spokojnie- a ręce juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja w Sz-nie w Rossmanie kupiłam możesz zamówić przez net, wystarcza na baaardzo długo jestem zadowolona, a problem miała taki jak Ty; wszędzie z kremem i ciągle je kremowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wredota_
moze bambino albo kajtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorzej jak się komuś
Dobre jest mydło w płynie Palmolive Miód i Mleko czy jakoś tak, ma specjalną formułę do skóry bardzo suchej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myj ręce w letniej wodzie, mycie w gorącej i zimniej wysusza skórę. W torebce noś obowiązkowo krem do rąk. Na noc bardzo dobrze się sprawdzają odżywcze kremy do stóp, ja używam Scholla, łapki mam jak niemowlak ;) W wypadku tragicznie wysuszonej skóry warto iść do kosmetyczki na zabieg parafinowy. Mnie bardzo to pomogło gdy w ciąży zaniedbałam ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie teraz krem do rąk Sally Hansen-podobno super. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looz marija
tym co stoi/lezy na zlewie;) nie sprawdzam i nie badam zawartosci tylko od razu leje na rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niekoniecznie musi byc wina mydla (chociaz nie wykluczam). Twarda woda rowniez bardzo wysusza skore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×