Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tianna23

zawalilam rozmowe o prace.. Wy tez?

Polecane posty

Gość Tianna23

witam Wszystkich, wiecie co? szlag mnie wtrafil.. roznosilam duzooooo aplikacji o prace, zostalam wczoraj zaproszona na rozmowe i chyba ja zawalilam... ;( az mi sie wyc chce... bo praca super, za super pieniadze, od poczatku chcialam tam pracowac no i.. nic. glucha cisza..nie wydaje mi sie zebym cos nie tak powiedziala.. sama rozmowa trwala moze z 10 minut???????? ?Mieliscie kiedys z zyciu az tak krotka rozmowe o prace? normalnie zalamalam sie totalnie :( chce ktos piwa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tianna23 --> większość rozmów zwykle tyle czasu trwa:) Brak odpowiedzi na drugi dzień to jeszcze niczego nie przesądza, czasem odpowiedź przychodzi po kilku dniach albo tygodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam odpowiedzi
i to nieraz zawalilam ;) nie jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tianna23
druidka - dziekuje za pocieszenie mnie.. :) mam nadzieje ze dostane ta prace.. tak bardzooooo bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dlugo to trwa
a ja mam doslac ankietę (maja moje dane z CV, ale chca to w formie ankiety:/) i podzwonic się poprzypominać, i juz sama nie wiem jaką strategię wybrać, bo niektóre z tych stanowisk wydaja mi się ponad moje siły......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dlugo to trwa
jaką strategię postępowania wybrać, bo niektóre z tych stanowisk wydaja mi się ponad moje siły......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro w Krakowie w Szeratonie jak zawale to się zabije chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dlugo to trwa
koc a dzwonisz po rozmowie do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty nigdy ! Raz zadzwoniłam i dostałam prace w firmie na która sie strasznie napaliłam . Kobieta była mna zachwycona , ale w firmie pracowałam miesiąc dno totalne dno . To była moja najgorsza praca - juz roznoszenie ulotek wspominam milej ! Powiedziałam sobie że nigdy w zyciu nie podejme pracy w małej firmie rodzinnej gdzie stanowisko dostajesz za d... wiesz co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam kierownikiem - ale prace wspominam jak koszmar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dlugo to trwa
za d...to ja nigdy nie dostalam...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaniesz :) Jestem w dołku , bo jade do Krakowa i własnie zbieram info o firmie . Wszystko po angielsku - całe szczeście mam program angielski , który tł. wszystko z angielskiego na polski . Na pocieszenie powiem ,że jak kobieta do mnie zadzwoniłam to ją poprosiłam o namiary na firme bo kompletnie nie kojarze . To jest gafa totalna i ja to wiem , ale to tez jej wina bo firma operuje kilkoma markami a ja wszystkich firm na pamięc nie znam i gafa poszła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dlugo to trwa
e tam gafa...jestes jeszcze? bo musialam odejść od kompa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej pracy szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dlugo to trwa
rany,znow odeszlam... przepraszam Cię, ale muszę pilnować swoich spraw ....będę wieczorem, bo mam CV do wyslania... :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×