Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna_21

I wkońcu Nam się udało..

Polecane posty

Witam, Wczoraj i Ja ujrzałam 2 piękne kreski na teście ciążowym:) Wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewałam udało się! Nawet test zrobiłam przypadkowo i za wcześnie- wczoraj miałam zrobić rendgen biodra i coś mnie tak tknęło hmm a jeśli się udało..? Pobiegłam szybko do apteki po test , zrobiłam.. i moje przeczucie się potwierdziło :) Najpierw jedna czerwona kreska a później nieśmiało, nieśmiało pokazała się i druga:) Staraliśmy się od stycznia Poprostu trzeba było wyluzować:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwno_Oka serdecznie gratuluje z tym wyluzowaniem masz racje.My stramy sie od marca i nic ale ja wlasnie nie moge wyluzowac.Chociaz teraz duzo rzeczy nie zwiazanych z ciaza sie dzieje wiec moze w ferworze wydarzen zapomne o ciazy i w koncu ujrze wymarzone 2 kreski.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia3 Bardzo dziękuję:) Chociaż sama jeszcze w to wszystko nie wierzę! Dziwne ale cudowne uczucie.. 29.05 ide na pierwsze USG, mam nadzieje, że bedzie juz coś widać:) Za Ciebie a raczej za Was mocno trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwno_Oka to zdawaj tu relacje jak sie czujesz.Widziec swoje dzidzi na USG to piekne uczucie szczegolnie jak juz macha raczkami i nozkami swietna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×