Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca pracy.

szukanie pracy w necie!

Polecane posty

Gość szukajaca pracy.

zaczynam szukac swojej pierwszej pracy i oprocz gazet, zagladam tez do internetu. Szukam pracy w przedszkolach, szkolach itp. ale jak znajde wykaz szkol w danym miescie, to nie ma tam napisane kto jest dyrektorem; jak zatem mam napisac list motywacyjny? (bo tam przeciez trzeba zwrocic sie do dyrekcji po nazwisku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukająca
nie musisz zwracac się imiennie do dyrektora placówki, wystarczy ze napiszesz Dyrekcja Szkoły lub przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy.
jestes pewna??? Ja gdzies uslyszalam, ze grzeczniej jest zwrocic sie imiennie, i ze inaczej to nawet nie wypada, dlatego pytam jak ludzi to robia, szukajac pracy przez neta... ale skoro uwazasz, ze nie trzeba, to nawet lepiej :-) dziekuje za wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam że....
... nie trzeba. Nigdy nie pisałam imiennie, ani ja ani nikt z moich bliskich i znajomych i wszyscy pracujemy:) Powodzenia w szukaniu :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie - nie musisz zwracac sie imiennie. Tym bardziej, ze dyrektor / prezes itp. rzadko czyta cv - tym zajmuje sie dzial kadr badz kierownicy / dyrektorzy dzialow, do ktorych chca zatrudnic nowa osobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×