Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Escadaaa

Squirting

Polecane posty

Gość 2319409
Z taka co doswiadcza Squirtingu to bym zostal do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek30
Witam chciałbym sie dowiedziec bo szukałem tego w internecie ale nie moge tego nigdzie znaleźć. Czy taki wytrysk u kobiety w ciazy moze czymś zaszkodzić plodowi i czy jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek30
Witam chciałbym sie dowiedziec bo szukałem tego w internecie ale nie moge tego nigdzie znaleźć. Czy taki wytrysk u kobiety w ciazy moze czymś zaszkodzić plodowi i czy jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawca pieszczot
Wybaczcie, że nie przeczytałem wszystkich wypowiedzi i piszę swoją, lecz późna godzina i niewiele czasu na czytanie. Ja doprowadziłem znajomą do stanu, w którym jej wytryskowi towarzyszyły jednocześnie spazmatyczne skurcze i obryzgała jednocześnie obficie mnie i alkowę. Byłem szczęśliwy, że mogłem coś tak niezwykłego ofiarować kobiecie i jednocześnie zszokowany, ponieważ wyglądało jakby miała wyzionąć za chwilę ducha. Dziś wiem, jaki jest mechanizm powstawania tak intensywnego doznania u kobiety. Sory z nieskromność, ale okazało się, że za to Panie bardzo mnie lubią. Ja za każdym razem czuję się niesamowicie, kiedy mogę tak przyjemny stan wywołać. Gdyby ktoś chciał napisać do mnie w tej sprawie to podaję namiar. HQ33G człekokształtne zwierzątko interia czarny punkt identyfikator samochodów pochodzących z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exgreg
dawaj tę instrukcję tu , ludzie chętnie sprawdzą czy nie łżesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HQ33
W mym przypadku czas wprowadzania kobiety do takiego stanu trwał dwie godziny i od najsubtelniejszych pieszczot stopniowo przechodził do delikatnej stymulacji zewnętrznej i bardzo nieśpiesznie do stymulacji wewnątrz świątyni kobiecości. Zbytnia niecierpliwość może zniweczyć możliwość doprowadzenia do tak intensywnego doznania jak kobiecy orgazm w wytryskiem. Intensywność dotyku na początku to muśnięcia i stopniowo przechodzące w delikatny ucisk. Nie zapominajcie, że kobieta to nie tylko narządy płciowe. To wielka powierzchnia skóry pełniej receptorów. Nie pomińcie żadnego. Przyjemne odczucia kobiety mają nawet podczas stymulacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, że o nadgarstkach nie wspomnę. To wszystko to niezbędny czynnik wywołania w finale tak silnych doznań jak kobiecy wytrysk. Możliwe, że jednocześnie z wytryskiem pojawią się skurcze i drgawki całego ciała. Ja, kiedy się tak zadziało i do tego pojawił się długo trwający bezdech wpadłem w panikę. Wyglądało to jak zawał serca. Wywrócone białkami oczy sprawiały wrażenie umierania partnerki. Podobnie wyglądają drgawki przedśmiertne. Kiedy intensywność tej reakcji zaczyna maleć zadbajcie o jak najprzytulniejszą atmosferę pełną waszej opiekuńczości. Partnerka będzie bardzo długo dochodziła do siebie, ale jednocześnie będzie bardzo szczęśliwa. Otulenie jej i bycie przy niej wspaniale dopełnia niesamowitości tej chwili. Zadbajcie o napoje pod ręką. Partnerka po tak intensywnym orgazmie będzie potrzebowała dużo napoju. Bardzo chce się kobietom po tym pić. Re: Kobiecy wytrysk Napisał(a): HQ33 - 7 minut temu Zgłoś do usunięcia | Link Przydałoby się by Panowie byli obecni w alkowie, gdy kochają się ze swoją partnerką. Bycie tu i teraz to również sposób ( gwarantuje ) na męską niemoc. Wywalcie ,,permeny do śmieci. Taniej i piękniej jest pozostawić pracę i problemy za drzwiami, otworzyć oczy i delektować się pięknem i powabem naszej ukochanej. Po pewnym czasie będziecie radośni, bo po niemocy nie będzie śladu. Gdy przestaniecie się Panowie śpieszyć i zarezerwujecie cały dzień tylko dla niej i bez kłębowiska myśli w głowie zaczniecie od po prostu bycia z nią poprzez przytulenie delikatne pieszczoty, stymulację z przerwami i zajmie wam to cały dzień tylko dla was. To nie tylko ona będzie miotała się w nieznanej jej jeszcze ekstazie z wytryskiem, ale i ty mężczyzno odkryjesz coś, o czym nawet nie wiedziałeś, iż jest w tobie. Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł. Dla was to właśnie absolutne odcięcie się od świata i stresu oraz zbliżanie się do siebie bardzo wolno etapami zabierze was naprawdę wysoko. Alkowa to nie tylko penetracja. To też uczucia okazane dotykiem. Jeśli on nie pamięta, po co jest z nią w sypialni i musi ja posiąść w piętnaście minut by po dwudziestu osiągnąć swój szczyt i po trzydziestu już chrapać to nici z mistycyzmu i osiągnięcia innego wymiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscOne
Mialem taka dziewczyne...piekna, zgrabna i goraca ale lozko ciagle mokre i tylko w lazience mozna bylo sie z nia kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exgreg
hiitsme ???? .... no właśnie i co nam z takich dzieci i pokolenia wyrośnie , które w wieku 14 lat zamiast rozwijać w najlepsze swoje hobby,pasje,naukę i trenować duchowe więzi z innymi nastolatkami to przesiaduje w kiblu i się obsikuje??? żenada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelekk
Sandine, daj spokój, jeżeli Twój partner tego nie akceptuje to jest nie wart Ciebie :D, sqrt to najwspanialsza rzecz jakiej facet może doświadczyć podczas dawania rozkoszy swej partnerce, to ukoronowanie jego starań i powód do dumy jeżeli doprowadził partnerkę do takiego stanu, większość facetów może tylko nam pozazdrościć. Moja partnerka od kiedy zacząłem stosować pewne techniki jest wniebowzięta pomimo tego że posciel za każdym razem jest do prania, ale takich orgazmów ma 6-8 i jest jej cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonyyyyyyyyyyyyyyyyyy}
dla faceta jest to bardzo podniecajace i ze tak powiem satysfakcjonujace. jednym slowem podoba sie nam to i to bardzo.. kazda laska moze tak wyszczelic jezeli ma odpowiedniego partnera i potrafi ja doprowadzic do takiego stanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exgreg
z tego co widzę i słyszę to żaden extra partner nie potrzebny tylko zwinny paluch panienki i fontanna leci ...praktycznie na zawołanie. panowie bez przesady , babskim sikaniem chcecie sobie podnieść swoje ego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa ten squirting, można to wykonać praktycznie zawsze tylko musi być nastrój i pożądanie to satysfakcja gwarantowana. Problemem czasem jest zalane łóżko i sąsiedzi ale czego się nie robi by ujrzeć roztrzęsioną dziewczynę z uśmiechem, której świat wiruje przez kilka sekund. Czasem też są problemy ze wstawaniem z łóżka i ogarnięciem się ale Wtedy człowiek jakoś taki szczęśliwy jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FD
miałam z tym do czynienia- rozpoczęliśmy współżycie miesiąc wcześniej, więc doświadczenie bardzo nikłe. Mój facet zadowalał mnie palcami 'dopochwowo', zaczęłam szczytować i jednocześnie widzę u niego jakiś niespotykany wyraz twarzy- zdziwienie połączone z radością otwierania prezentów w dzieciństwie. Okazało się, że całego opryskałam, doleciało nawet do ściany 1,5 metra dalej. Moje wrażania nie różniły się specjalnie od orgazmów pochwowych jakie mam, a mam je bardzo rzadko. Może wtedy również squirt'uje, ale nie wiem o tym bo partner jest we mnie:] Jednakże cieszę się, że jemu się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretna
Witam wszystkich to o czym tak dyskutujecie zapewne nie wielu mężczyzną jest znane.Ale uwierzcie niedowiarkowie że jest to przecudne uczucie dla kobiety jak dochodzi w ten sposób i nie raz ale kilka.Tak mam Ja.przy takim czymś kobiecie aż sie chce iść do łóżka nawet jak zmęczona.Jeżeli chodzi o miejsce jak niektórzy pytaja co i jak pieścić to opiszę.W górnej części pochwy niedaleko bo ze 43,4 cm a najlepiej po chwilowym pieszczeniu tkz.indorka znajdziecie takie zgrubienie niektóre kobiety mają to szorstkie inne gładkie to taki jakby wzgóreki po pieszczeniu go on tak jakby puchł ,czym więcej pieszczony ale w sposób jakbys miałwilbratorek w paluszkach to wtedy kobieta ma takie uczucie jakby chciala oddac mocz ,tkz.prężenie i to taki znak że wytrysk będzie.Panowie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kobieta ma to za kazdym razem ale orgazm nie. troche to kłopotliwe bo wszystko zalane trzeba ceratę używać. fakt jest bardzo ciekawy efekt i przyjemny zarówno dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
Moja kobieta mówi że chce się jej siusiu i idzie się zalatwić i potem cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się tak było na poczatku. teraz wie że przed całym seansem musi mieć pęcherz pusty i wtedy nie zastanawia się czy może wydalić mocz. teraz to czasami nie wie ze wytrysnęła porostu to się dzieje i nie odczuwa parcia na pęcherz jak to było na początku. ale ja wiem za każdym razem i efekt i przyjemność bez cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonzzzooo
mam nadzieje ze sie przyda:) to dziala, probowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot thirty:)
Witam, miałam to wczoraj pierwszy raz!! Z czym mam wiązac ten wytrysk, powiedzcie?/ 1. Nie miałam rok faceta i teraz trafiłam na zajebistego, który zna się na rzeczy i wie, co tu punkt G. 2. Chciało mi się siusiu... pełny pęchcerz 3. Skończyłam 30 lat i hormony szaleją Która odp, jak sądzicie, bo ja nie wiem, bo pierwszy raz miałam "prześcieradło do zmiany":) Dodam, że było fajnie ale orgazmu nie miałam takiego typowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrx
Na początku mi sie podobało, później jakaś masakra, nie pokochasz sie w aucie, w parku, na kocu na pikniku. A zrób patelnie, to Ci siknie w twarz. 6 ręczników na prześcieradle a i tak z łóżka można to wyciskać jak z gąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa21
Kiedyś podczas kąpieli pieściłam się i lałam skupionym strumieniem wody na łechtaczkę. Jeju to było świetne, i nagle coś mi wytrysnęło z pochwy. Myślałam, że to woda mi naleciała a pochwa się jej pozbyła. Ale później uzmysłowiłam sobie, że to musiało być to! Opowiedziałam chłopakowi i próbujemy to powtórzyć ale ciężko... raz już prawie byłam blisko czułam to , ale jakoś się zablokowałam. Często się blokuję nie wiem czemu. Nie chcę się blokować bo o mnie męczy. Pragnę rozkoszy a nie blokady. Co robić, pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotthirty
anonimowa - poprostu puść mięśnie albo nawet mozesz troszkę poprzeć (parcie cipką a dokładnie mięśniami kegla) i wyleci samo, ja za pierwszym razem muszę troszkę pocisnąc a za kilka chwil za kolejnymi razami już samo leci, tryska wręcz. Ale niestety - zajebista sprawa ale piszecie, że jest mega orgazm, omdlenia... ja nie mam tego! Nie czuję poprostu żadnego orgazmu, bynajmniej takiego, do którego byłam przyzwyczajona (łechtaczkowy). Ciekawa jestem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły_Chlopakkk
Ostatnio koleżanka miła nietypowy squirt, Doprowadziłem ją do tego klasycznie w cipkę po czym zajelismy się analem Po nabraniu ostrego tempa cipka ponownie zaczęła tryskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy rozwaliles zawor w hydrancie a miasto bedzie musialo zaplacic za wylana wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co faceta rusza mnie osobiście to bardzo podnieca . Spotkałem wiele kobiet i u nie wielu była taka reakcja ,ale to tylko z tego powodu że są mniej wrażliwe czyli trzeba bardziej się starac .u każdej kobiety można wywołać taki stan że będzie sikać podczas sexu i nie ma nic piękniejszego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak.. Masturbuje się raz na kilka dni, nie wynika to z żadnych braków bo mam faceta i często uprawiamy seks, masturbuje się bo lubię :) Kiedyś widząc filmy z kobiecym wytryskiem miałam mieszane uczucia i po kilku próbach stwierdziłam, że to pewnie nie dla mnie i że trzeba mieć jakieś uwarunkowania do tego. Aż tu nagle, ni stąd, ni zowąd, dwa dni temu podczas masturbacji MYK! tak chlusnęłam, że cały dzień byłam w szoku. Pierwszy squirting to naprawdę przeżycie i mimo wszystko ogromne zaskoczenie. W moim przypadku mam pewność, ze to nie żadem mocz czy coś tam, bo wyleciało dopiero jak wyjęłam dildo z cipki. A poza tym wyglądało zupełnie jak woda. Dzisiaj też muszę spróbować i postaram się zaobserwować jakie warunki do tego muszą być spełnione. Poćwiczę trochę, a potem zaskoczę mojego faceta :) :) Tyle co wiem z tego pierwszego razu, że jednocześnie stymulowałam pochwę i łechtaczkę. Zobaczymy czy da się to powtórzyć :) wszystkim, którzy chcieliby życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab46
Właśnie i nic komu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayan
masz rację Kasiu co do tego że to nie mocz, jestem doświadczony w tej kwestii i powiem szczerze że dużo kobiet może to osiągnąć ale nie każda, fakt.. żeby tak było muszą być spełnione warunki o których mówicie, ale ja wam powiem jak ja to robię bez względu na to czy unosi się miły zapach w powietrzu czy Kobieta czuje się bezpiecznie itp. u mnie praktycznie zawsze udaje mi się to uzyskać, a więc: na pewno Kobieta musi czuć się nie skrępowana, wyluzowana a reszta zależy już tylko ode mnie...zawsze penetruję palcem lub penisem albo na zmianę, pochwę na głębokości tak około 5-6 centymetrów i skupiam się na obcieraniu w środku ścianki pochwy od strony podbrzusia (czyli przodu) a do tego cały czas stymuluję łechtaczkę językiem, drgającym gadżetem lub po prostu palcem...efekt gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×