Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kirrikirri

CZY TO jest to ??

Polecane posty

Witajcie, Mam pytanie odniśnie gorączki poszczepiennej... W poniedziałek byłam z mała na 2 szczepienu dopiero pomimo tego, że ma juz rok. Dostała dawkę Infarix\'u -IPV+Hib ... Problem w tym ,ze w ciągu 48h po szczepieniu oprócz guza w środku uda i czerownej plamy w miejscu szczepienia nie było żadnych objawów. I wczoraj wieczorem dopiero po 4 dobrach prawie jest gorączka powyżej 38 stopni...i teraz 39... W ulotce pisze ,ze gorączka występuje do 48h po szczepieniu więc nie wiem czy własnie z nim ją łączyć. Jakie są Wasze doswiadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komada
moje dziecko jezeli mialo goraczke to pojawiala sie wieczorem... w ten sam dzien w ktorym bylo szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
to troche dziwne ze dopiero w czwartej dobie pojawila sie goraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, czerwona plama znikneła , guzek jest nadal. Oprócz gorączki niczego nie zauważyłam i nie wiem czu już czas zacząć panikować czy czekac do jutra i zbijać temperature... Na opakowaniu apapu napisano ,ze tylko 4 dawki na dobę dawać czyli limit mam wyczerpany a sądzę, że w nocy pewnie podskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha..jednocześnie dostała też spóźnioną dawkę w rękę przeciw żółtaczce... ale to pewnie nie ma wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 doba po szczepieniu to raczej nie z powodu szczepienia gorączka. Pojechałabym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
ja na twoim miejscu skontaktowalabym sie z lekarzam zadzwon i zapytaj sie czy tak moze byc i co masz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystam z usług żadnego prywatnego lekarza a przychodnia chyba w weekendy jest nieczynna. Czy w takim przypadku dzwoni się do szpitala na oddział pediatryczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
zadzwon na pogotowie popros lekarza dyzurnego ja tak kiedys zrobilam i udzielili mi informacji bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie sie na pogotowie, u mnie jest to pogotowie, ktore ma umowę z moją przychodnią i tam jest normalnie lekarz przyjmujący w gabinecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
przeciez na pogotowiu zawsze jest lekarz pediatra (przynajmniej u nas tak jest) ktory udzieli ci informacij i powie czy nalezy przywiesc dziecko czy tez jest to narmalne po szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam i usłyszałam, że to pewnie początek jakiejs infekcji i raczej nie związane z gorączką. Mam zbijać i czekać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×