Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helenlka

Dziwne ciągniecie od pępka i powiększone sutki. PROSZĘ WEJDŻ!

Polecane posty

Gość helenlka

Staramy się o dziecko. Czekam własnie na miesiaczkę /mam na dzieję, że nie nadejdzie/ ale niestety zaczęły sie PMS ale są one dziwne - bardziej niz zwykle tlkliwe piersi - sutki się powiększyły i bolą jak cholercia. Całe piersi są jakby gorące. Dziwne pobolewanie w podbrzuszu od kilku dzi kilka razy dziennie i dziwne ciągniecie w .. pępku, tak jakby mi ktoś wewnątrz przywiazał do niego sznurek i czasem ciagnoł. Czy ja nie robie sobie czasem nadzieji ehhh w każdym razie objawy są dość nietypowe dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zrób test i się nie stresuj, skoro staracie się o dziecko to nic dziwnego, że robisz sobie nadzieję, na pocieszenie powiem ci, że ja każdą ciążę poznawałam właśnie po bolących i nadwrażliwych piersiach, życzę powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooop
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenlka
Wiesz co, mam uczucie, że jak zrobie test to nic nie wyjdzie.. Dużo kobiet mówiło mi że to poprostu poczuję. Pewnie zrozumiem to dopiero jak faktycznie sie uda... Jednym sie udaje po pierwszej probie inni musza czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w którym tyg
zaczęłaś mieć nadwrażliwe piersi będąc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie na co liczysz zakładając taki temat? Że któraś z obecnych na kafeteri ma super specjalne zdolności i z całą pewnoiścią będzie potrafiła powiedzieć czy Twoje objawy to objawy schizy jakze typowej dla starających sie o dziecko kobiet, czy objawy ciązy, czy może czegoś w ogóle innego? Chcesz znaleźć kogoś, kto powie, że miał takie same objawy, narobisz sobie nadzieji, a potem tylko będzie przykro jak przyjdzie okres? Zrób test (i pamiętaj, że nie ma sensu go robic przed dniem podziewanej miesiaczki, jeśi nie wiesz czemu to poczytaj trochę o fizjologi ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenlka
może ktoś poprostu miał TAKIE właśnie objawy a może nikt.. Zawsze to miło porozmawiać z kimś takim. Ale jak zauważyłam na tym forum rzadko bywa miło. No cóż w każdym razie dzieki za wypowiedź. P.S. A jak myślisz dlaczego nie zrobiłam jeszcze testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi zaczynały boleć kilka dni przed spodziewanym terminem miesiączki, wtedy też robiłam testy, nigdy nie doczekałam do terminu miesiączki, nie wierz w takie gadanie, że będziesz wiedzieć, jedne kobiety czują inne nie tak to jest, (mam cykle 33 dniowe), polecam test quick view,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenlka
Grubalolu dziekuję Ci za odpowiedź 🌼 Też mam cykle 32-33 dniowe! a raczej miałam bo ostatnio coś się przedłuża lub skraca ;) Teraz właśnie mija 25 dni a ja już mam bole piersi.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×