Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna Oleńka

Dowiedziałam się tak późno o ciąży ... czyżby nie za późno ???

Polecane posty

Gość Smutna Oleńka

Dowiedziałam sie wczoraj że jestem w ciąży !! Dopiero wczoraj a to już końcówka 2-go miesiaca :/ Jestem przerażona ... miałam normalnie okres więc nic nie podejzewałam ... co prawda okres troszke sie różnił od pozostałych ale... zadnych innych objawów ... oprócz małych pryszczy na twarzy których wcześniej nie było :(( nie miałam ... Objawów dosłownie Zero. Piersi do teraz NIE BOLĄ nawet ciut ... ciut Gdybym dowiedziała się wcześniej byłabym pewnie teraz najszczęśliwsza ... ale ja ... nie Łykałam dotąd kwasu foliowego ani zadnych witamin :(( Co prawda alkoholu nie piłam ... nie balowałam ... papierosów też nie palę ale często wygłupiam się z moim chłopakiem (takie z nas wariaty) ... boje sie że mogłam sie jakoś uderzyć w brzuch albo coś :/ :o ... podczas naszych wygłupów ... albo, że mogło stać sie coś złego gdy on mnie podnosił ... nosił ... itd ... gdy biedłam ... gdy sie zdenerwowałam ... itd ... ale ja nie wiedziałam :((((( Czy moze ja sobie po prostu coś wkręcam ? :( moze wszystko jest Ok ... moze tak jak opisuje powyżej nie da sie zaszkodzić dzidzi ??? ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się;) ja wiedziałam o ciąży abiegałam ( czasam inawet w 9 miesiącu;)) najważniejsze ,że nie imprezowałaś na maxxxa tzn...chlanie jaranie etc... a wygłupy z facetem ? dzidzia chociaz wie ,ze za sobą szalejecie uszy do góy i gratki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdajesz sobie sprawy jak dobrze dzidzia jest chroniona w macicy. ciesz się i nie zamartwiaj niepotrzebnie. generalnie wiekszośc babek nie bierze kwasu foliowego i jest ok, mnóstwo dowiaduje sie że jest w ciąży później niż ty. nie przesadzaj i ciesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Oleńka
Dziekujeeeeeeeeee Wam 🌻 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×