Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piękna

wakacje w Hiszpanii

Polecane posty

Gość Piękna

czy jest ktoś kto wyjeżdża do Hiszpanii 13 czerwca z biurem Orlando Travel ze Skawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenowefa
ja jak mnie wezmiesz ze soba.... w walize z kopytami wlize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna
a może ktoś już podróżował z tym biurem. Proszę o jakieś informacje, czy to jakieś porządne biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam bilet na samolot
na ten dzien, ktory chcetnie odstapie...oczywiscie do Hiszpanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaja111111
ja bylam 2 lata temu, było super, jedz bez obaw :), a ja wyjezdzam juz w przyszly wtorek ale z Sindbadem , juz sie nie moge doczekac .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
jechałaś z tym biurem co ja teraz. czyli wszystko z nim ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
nikt nie jedzie? A podobno mają być dwa pełne autokary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaja111111
witaj, nie buylo mnie przy kompie :), tak, jechałam z Orlando Travel, do Hiszpanii, na taką dłuższą wycieczkę ze zwiedzaniem Monako po drodze, biuro bardzo dobre, organizacja fajna, i miła obsługa, mielismy tez fajna pilotke. Byliśmyb w hotelu Riviera i teraz tez do niego jedziemy, ale chyba wszystkie gotele 3* (bo w takich bylam) są super i swietne jedzenie. Jakbyć miala jakies pytania pisz na gg: 7494102, jestem czasem wieć napewno odpisze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaja111111
uups, przepraszam za literowki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkaka
a jaka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja11111
różne, zależy czy jedziesz autokarem czy samolotem, na jak dlugo no i czy w cenie jest wyzywienie. My placilismy za autokarowke na 8 noclegów na miejscu z wyzywieniem na poczatku czerwca okolo 1300 zl, ale rozne sa ceny w biurach podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakak
to niezle, a ile tym autokarem siejechalo i czy da sie wytzrymac p.s. przed chwila wlaczylam kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja11111
roznica w cenie samolotowki i autokarowki to ok. 800 zl, wole to wydac na miejscu niz placic za samolot :))) my bardzo lubimy jezdzic autokarem, podroz trwa ponad 30 godzin z krakowa, wyjezdzasz o 7 rano z polski, a na drugi dzien na 12.00 jestes na miejscu :), wystarczy dobry trunek i towarzystwo w autobusie i jest ekstra, mi podroz szybko mija, juz sie nie moge doczekac wyjazdu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
dzięki za odpowiedź. Ja też będę zwiedzać po drodze Monaco. Cieszę się, że biuro jest ok. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja11111
fajnie że tez bedziesz w Monako, chcialabym jeszcze raz pojechać ta trasą, piekne widoki, takie stare wiadukty i tunele w skałach, super poprostu, ja byłam zachwycona. Baw sie dobrze :)) p.s. na stacjach bezynowych we francji maja dobra kawe z automatow, zawsze ją pijemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
Mam nadzieję ,że będzie fajnie. A ty teraz tez jedziesz do Hiszpanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
jajaja11111 napisz mi czy ty byłaś w Hiszpanii w czerrwcu, bo ja się martwię że będzie chłodno i że woda będzie zimna, a jadę z dzieckiem i kapiele o dla niego frajda. I napisz czy byłaś na wycieczce w Andorze i czy faktycznie do Andorry jedzie się krętymi drogami pod górę, bo jesli tak to chyba sobie odpuszczę bo na samą myśl robię się zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja11111
tak, ja zawsze jade na koniec maja-poczatek czerwca, nie jest jeszcze ctak goraco i nie ma tylu turystow, to jest wg. mnie bardzo dobry czas na wypoczynek, a w morzu spokojnie sie juz mozna kapac :) Niestety nie bylam na wycieczce w Andorze, nie wiem jaka tam droga prowadzi, bylam w barcelonie, na moserrat i w Port Aventura. Ta ostatnia byla chyba najfajniejsza, mimo ze nie jestem juz dawno dzieckiem :) napisz ile twoj syn ma lat, moze warto tam pojechac, jak chcesz moge ci wyslac fotki, podaj maila i napisz co ci wyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja11111
hmm, napisalam "ile twoj syn ma lat" a dopiero sie doczytalam ze nie pisalas czy to syn czy corka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
taka mam syna, który ma 11 lat. Jeśli ci to nie przeszkadza to możesz mi wysłać zdjęcia. Oto mój mail renata.kem@wp.pl. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja11111
wlasnie wyslalam ci maila z fotkami, ale zapomnialam napisac temat wiadomosci :), zalaczylam 5 zdjec ale sa dosc duze wiec nie wiem jak dlugo beda szly do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna
bardzo Ci za wszystkodziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×