Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

superpromocja

Polskie truskawki!! jupiii!

Polecane posty

Gość u mnie nie ma buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są, są :) i nawet nie drogie :classic_cool: u mnie już po 8 zł, a co roku zaczynali od 15 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
U mnie też dzisiaj widziałam po 8 zł :) i wcale nie takie małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dopiero w środę uderzam na plac;) nie pojadę przecież po same truskawki już dzisiaj;)AŻ TAK mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby ja też, ale musze prace pisać, obiecałam sobie, że dziś i jutro siedzę nad tym cholerstwem:( Wiec nie kuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wrocław :) 9 zetka i tez pisze prace (licencjat)- dzis cala noc nie spalam bo siedzialam nad tym cholerstwem- jak zwykle wszystko na ostatnia chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lubuskim koło Zielonej Gory ale dzis widzialam tylko takie paskudzstwa w kartonikach z Hiszpani chyba a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie po 7 zł tydzień temu były:) Ja magisterkę, i też sie meczę z cholerstwem:o mam na to całe dnie, i spędzam je na necie:o Nie moge się zabrać, a to już właściwie prawie koncówka.jakos wcześniej lżej mi sie pisało...co za leniwiec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziennikarstwo :) pisze o reklamie spolecznej fajna bizuterie robisz :) ja szukam kolczykow z przezroczystych bezbarwnych albo mlecznych kamolków (takich o srednicy 1 cm) jakichs ale nigdzie znalezc nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, takich kulek jest dużo, zależy, co lubisz:) Crackle http://www.qnszt.pl/catalog/233/3182_crackle_kule_biale_10_mm.html nefryt http://www.qnszt.pl/catalog/147/2987_kule_bialy_nefryt_10_mm.html albo perełki http://www.qnszt.pl/catalog/51/4094_szklane_perelki_biale_10_mm.html a to tylko jeden sklep;) Skutecznie zabierasz mi czas, superpromocjo;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mo chodzi mniej wiecej o takie kolczyki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7767e8c17d6a9f7e.html tylko walsnie przezroczyste albo mleczne kulki zeby tam byly albo takie i takie :D szukalam troche na allegro ale tyle tam tego, ze nie mialam sily w koncu.. Moze masz cos takiego w swojej ofercie? :P Poza tym- niech czas leci- pod presją pracuje sie efektywniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...za kilka minut(albo prędzej za jakieś 2 godziny...:( ) wróci mąż, i już napewno nic nie napiszę:Dsiedze cały dzień, i kończe 3 stronę, to naprawdę, ponad normę:D Nic takiego nie mam niestety w ofercie, wszystko co mam lub miałam, jest na fotosiku.a o kulki chodzi Ci mniej-więcej takie, jak wkleiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tak- o takie kulki- powiedzmy, zeby bylo prosciej, ze chodzi mi o odpowiedniki zielonych kulek w tamtych kolczykach :) W sumie sama bym na to nie wpadla ale moja siostra kupila sobie boskie kolczyki tego typu- ale naprawde świetne- wygladajace niesamowicie- i szuk czegoś na ten wzór i podobieństwo.. no cóż.. pobuszuje może troche po allegro :P O 17 ostro biore sie do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszuj;) ja sie biorę ostro do pracy bez buszowania;)do 17 to ja musze mieć przynajmniej 69 stron:o, i koniec na dziś, jupiii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wyjelam z pieca ciasto drozdzowe z truskawkami i rabarbarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×