Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amethyst

ROLLEN - działa czy nie?

Polecane posty

Hej Kobietki! Która z Was skusiła się na ten rodzaj masażu? Działa to? Ile trzeba czekać na poprawę wyglądu skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora6209
ja osobiście nie chodziłam ale chodziła znajoma i nie była zadowlona. Twierdzią że przereklamowane i Panie które z nią chodziły też nie były zbytnio zdowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na prawde wiem co mowie
juz gdzies wyzej sie wpisalam: to sluzy do zapobiegania zakwasom po wysilku ale NA PEWNO nie wyszczupla !!!!i uwaga na zylaki, popekane naczynka itp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę na rollen i widzę efekty ! .. dlatego nie zgodzę się z poprzedniczką! Już po serii 3 -5 masaży widzę efekty! zawsze miałam nabite nogi, powoli pokazywał się cellulit, a od kiedy chodzę na rollen moja skóra jest bardziej elastyczna, cellulit mniejszy i co najważniejsze w obwodzie ud mam mniej, co szczególnie widać po ubraniach. Popękane naczynia... bzdura, nie prawda! owszem na żylaki trzeba uważać przy jakiejkolwiek aktywności tego typu, miejsca gdzie są zaawansowane żylaki omijać, jednak naczynia nie pękają, chyba że ktoś ma bardzo dużą skłonność i przy najmniejszym mechanicznym działaniu pojawiają się pajączki. Do rollenu nie przyciskamy się z całej siły, tylko przykładamy lekko dane części ciała, w końcu działamy głównie na limfę! Zresztą rollen ma regulowaną prędkość obrotu, więc indywidualnie można to dopasować dla każdego. Osobiście polecam masaż rollen! Rollujcie się Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESKA
zgadzam cie ze stasia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1984
a ktoras probowala masazu na rolleticu? jest na pewno bardziej skuteczny i przede wszystkim BEZPIECZNY! rolletic nie ma zmiennych predkosci bo na nim walki kreca sie z taka predkoscia , z jaka biegnie limfa w naszym ciele. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa, działa. Ja zobaczyłam efekt po jakichś 5 masażach. Nie tylko ja zresztą, wiele pań sobie chwali to urządzenie i jeszcze nie słyszałam żeby któraś była niezadowolona. Naprawdę świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1984
ja mam duze doswiadczenie w sprawach dotyczacych tych urzadzen i wiem ze niejedna kobieta miala po rollenie galarete ze skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka25
rollen jest najwiekszym niewypalem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to urzadzenie wyrzadzilo mi tyle krzywdy ze szkoda slow! niestety wlascicielka ktora sprzedaje ten stek bzdur nosi moje imie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka25 miałas swój salon z urządzeniami Rollen? Jesli mozesz skontaktuj sie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo1983
Dlaczego rollen niewypalem? wlasnie sie wybieralam, nie ukrywam ze wiazalam z nim nadzieje pozbycie sie cellulitu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejfi
ja dzisiaj pierwszy raz byłam na tych masażach. zobaczymy jakie będą efekty ale jestem pozytywnie nastawiona do tych masaży gdyż moja kuzynka po 2 tygodniach schudła 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powody dla których
odkłada sie celulit sa różne. I rollen na wszystkie nie zadziała. Ja byłam 4 razy i celulit ( choć na szczęście nie duzy ) jak miałam na tyłku tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokczek
rollen działa na tych ktorzy potrafia z niego korzystac jesli ktos wymaga efektow ,a dalej je bez opamietania to wybaczcie ale maszyna jest tylko maszyna ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokczek
powiem wam jeszcze jedno nie słuchajcie osob ktore mowia ze ze skóry robi sie" galareta" bo to mit!! a co do zylakow i słabych naczynek to sa dwa z kilku przeciwwskazań. jesli ktos nie ma chorby zylnej to gwarantuje ze nic wam kobitki nie popęka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka1990
ja chodziłam jakiś czas temu ze względu na to, że mam cukrzycę i chciałam rozmasować zrosty i górki pod skórą jakie zrobiły mi się od podawania insuliny. byłam zadowolona z efektów, bo zauważyłam, że nie mam już takich górek na przedramionach i udach ;) poza tym miałam o wiele niższe cukry a przecież przy rollenie nie wkładam żadnego wysiłku fizycznego... ;) od jutra znów zaczynam chodzić, bo panie uczestniczące w tym z którymi rozmawiałam mówiły, że po kilku wizytach zgubiły zbędne cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauna_26
a co to ma byc sio z tymi reklamami...nie macie gdzie robic reklam to na forum? chyba bardzo nisko upadlas/eś nice baby ass kkss. Widzisz temat? Rollen dziala czy nie a nie jakies tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzviva
Tak naprawdę to działa tylko Program Królów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole
Witam! Posiadam gabinet w którym znajduje się urządzenie do masowania Rollen. Jeśli ktoś byłby zainteresowany takowymi masażami, proszę o kontakt pod adresem email : masazerollen@o2.pl . Cena najtańsza w Opolu. Pozdrawiam i zapraszam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Chodzę regularnie 2 razy w tygodniu - program 60-minutowy. Zupełnie skóra mi się nie poprawia, cellulit nadal się powiększa (nie jestem otyła). Chodzę z względu na to, że krążenie krążenia bardzo się poprawiło. Zupełnie zniknął mi wieczorny ból stóp (od tego zaczyna się program - ja go włączam 2 razy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niezłe walki do masażu mają w  www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_WALKI-ROLLERY-176.html i u mnie najważniejsza forma rozgrzewki przyznam szczerze. Trener personalny mnie do rollerów przekonał. Dzięki nim uzyskujesz przyśpieszoną regenerację mięśni, nie ma też takiego ryzyka wystąpienia kontuzji przy czymś bardziej intensywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam na rollen i przy regularnym stosowaniu skóra widocznie zrobiła się gładsza i jaśniejsza 🙂 krew lepiej krąży

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×