Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluklu

zanim zdecydowałyscie sie zajsc w ciaze czy zastanawiałyscie sie

Polecane posty

Gość kluklu

jak to zniesiecie, jak dacie rade. mnie najbardziej zasanawia jak sie nie wkurzac ze dziecko płacze bo takie zachowanie doprowadza mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze ciaza i wychowywanie dziecka uczy cierpliwosci. Oczywiscie nikt nie twierdzi, ze bedzie latwo, ale nagroda jest usmiech dziecka i jego milosc do rodzicow 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze dziecko
to pikus myslisz ze bedzie cudownie i za wiele sie nie zastanawiasz gorzej z drugim wtedy to juz czlowiek sie zastanawia nad wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się powkurzasz i już A facet Cię czsem nie wkurza? I co wtedy robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zastanawialam i chyba lepiej bo jak bym wiedziala jak to bedzie to bym uciekla gdzie pieprz rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy że jeszcze nie
dojrzałaś do macierzyństwa :o marudzący, czepiający się facet Cię nie wkurza? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla mozesz se pogadac ale sie przejelam,jesli mam dziecko jestem szczesliwa i sobie radze to znaczy ze dojrzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za idiotyczny komentarz! Tzn ze tylko ludzie ktorzy albo sie w ogole nie zastanawiaja nad tym jak to bedzie, albo tak bardzo lubia dzieci ze nie przeszkadzaja im nieprzespane noce/marudzace dzieci/balagan/ogolne utrudnienie zycia dojrzeli do posiadania potomstwa???? nasz gatunek wyginalby w niedlugim czasie gdyby kazdy czekal az nie majac dzieci chec ich posiadania przysloni mu wszystko inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluklu
ja skłonna byłabym nawet zostawic płaczece dziecko jak mi nie daje spokoju i ryczy cały dzien niech sie wypłacze jesli stwierdxze ze mu nic nie jest. pewnie swoja nerwowosc odziedziczy po mnie oby nie, ale ile mozna nosic dziecko i uspokajac cały dzien ?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadamy, jak naprawdę będzie płakało :) Dobrym teoretykiem każdy może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie całyczas
zastanawiam, ale ciaze odkładam jak jakies zło, nie mysle powanie o dziecku na razie choc jestem mezatka to jakos mnie nie ciagnie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluklu
jak bym miała to bym nie pytała o takierzeczy obce mi osoby. nie mam jestem mezatką trzeźwo stapającą po ziemi juz dawno skonczyłam 25l, ale dziecko to dla mnie na ten moment za duze obciazenie i odpowiedzielanosc, dlatego mam takie a nie inne obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klukla- dopuki będą przychodziły ci takie rzeczy do głowy- daj sobie spokój z dziećmy!! :O, ile ja juz tego nasłuchałam...:O mam dwójke i powiem tyle- albo chcesz je mieć i nie zastanawiać sie jak to będzie, albo ... Dziecko, klukla, to krew z twojej krwi i ciało z twojgo ciała, cały system wartości daje w łeb i ono jest na pierwszym miejscu, jego zdrowie, życie i potrzby. Oczywiście to z czasem sie zmienia, bo przecież trzeba jeszcze nauczyć takiego malucha od podstaw wszytkiego i to tak, żeby ... było człowiekiem a nie jakimś pólmózgowcem.. więc powtarzam, albo bierzesz wszysko i stawisz na macierzyństwo, albo nie zachodź w ciąże i nie sprowadzaj na świat kolejnego dziecka.. takie moje zdanie.. jeszcze jedno- dziecko to nie zwierzak, albo zabawka, które odstawia sie bo płacze! jeżeli płacze to zanczy, że jest mu źle, klukla, i ty jako matka masz coś z tym zrobić.. dzieci nie proszą sie na tem świat, tylko my je sprowadzamy... taki live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
eh,kazdy chce zyc teraz wygodnie...gdzie podział się kobiecy instynkt??? owszem dzieci czasem płacza, marudza, wychowanie ich to odpowiedzialnos i wyrzeczenia, ale za to jaka miłosc i satysfakcja...a teraz ludzie chcą zeby wszytsko przychodziło im łatwo i bez trudu...dzieci teraz rodzi się mało i wcale nie z biedy, ale z wygodnictwa i braku miłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi śnióweczka-ujełaś to dlkładnie co ja próbowałam napisać.. tylko, że ty w trzch słowach, a mi to zajęło pół strony.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widze koniec dyskusji na tak ważny temat? typowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ponawiam w takim razie
:):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa jes taka
że masz czasem ochotę zostawić dziecko,gdy płacze, ale wracasz - to instynkt. Też tego nie rozumiałam dopóki nie urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nic nie wiem
ale wiem jedno narazie ciaza musi poczekac, poprostu sama jestem jeszcze jestem dzieckiem i nie chce byc odpowiedzialna za małe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonkka
ja tam czekam na instynkt nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×