Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anusiulka

Co tego lata jest modne?????????????

Polecane posty

Gość Anusiulka

Mam wiele wątpliwości co do tego co modne będzie tego lata, podobno hawajskie wzory do obciach, klapki szorty, koszulki bez rękawów podobnie !!! A więc w takim razie co??? Jakie buty, prosze poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganiaa
Tego lata podobno baleriny, są na topie, ale ione raczej takie wiosenne, więc nie wiem, czy nie bedą za gorące, no i oczywiście miniówy, które niegdy nie wyjdą z mody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tuniki sa modne ale w sumie nie kazdemu to pasuje i nie kazdy dobrze w tym wygląda ja osobiscie nie kupię sobie balerinek wydają mi sie na nodze takie dziwaczne i niechby wszyscy je mieli bo są na topie to ja na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiulka
Miniówy to raczej nie nazwałabym to krótkimi sexy spódniczkami, a może te słodkie tuniki w kolorowe wzory podobno, że modny fason to panterka, noszona głownie w dodatkach, np. torebki, paski, opaski, buciki, a nawet kolczyki, no właśnie a czy te wiszące kolczyki nadal są modne czy to już przeżytek chodzi mi o te żyrandole bo ja za nimi przepadam. Ale wiecie żeby klapki wyszły z mody, to musi być coś pomylonego, przeciez w lecie to tylko w klapkach, bo rzeczywiście balerinki śliczne ale na upał za gorące, w moich już teraz mało nie padnę, a przecież to nie lato tylko wiosna, wogóle klapki są takie praktyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jak najbardziej za klapkami przy takim wyborze wzorow mozna naprawde sobie fajnie buciki dobrac do ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganiaa
Te tuniki to dobre ale pod nie albo jeansy, (ale to się tykłek wyparzy , i nie wyglądają dobrze w lecie, chyba że w zimniejsze dni, tuniki to raczej na jesień wiosnę) Albo te modne geterki z falbankami, np. modne w tym sezonie czarne, ale onie strasznie przylegają do ciała więc się człowiek w tym zapoci!!!!!) Tak jak dzisiaj tak gorąco a te dziewczyny w tych geterkach i tunikach, normalnie myslałam że zwymiotują, całe pewnie mokre od spodu były!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiulka
Ja tez za klapkami, bo to sa świetne buty!!! Wygodne przewiewne i wogóle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modniarkaaaa
Tunikę można zrobić z przykrótkawej sukienki, np. nawet takiej dla dzieci, z cinkiego przewiewnego materaiłu, a do tego przepiękne baleriny, takie z dziurkami na palce : Ful wypas na ten sezon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiulka
Ale przeciez w balerinach latem noga nie oddycha są dobre na wiosną, jeseń, ale nie na lato, klapeczki muszą być modne bo jeśli nie to chyba na boso się na zakupy wybiorę!!!! A co do tej sukienki dziecięcej to Modniarka zwariowałaś??? A wy jak myślicie jakie fasony i wzrory tego lata będą modne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganiaa
Tego lata podobno moda ma wrócic na groszki, np, czrny materiał w białe groszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie załamuj mnie
jak się okaże, że klapki niemodne, to w pełnych butach będziesz biegać? niewolnica mody :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiulka
No tak klapki wypadają z mody, mało się ne załamuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganiaa
A jkie torebki w tym sezonie słyszałam, że takie kolorowiaste modne ale czy to prawad pomózcie, bo ja naprawdę nie wiem w czym mam chodzic tego lata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiulka
Torebki te czrne, z cekinami pisało w gazecie, ja tka mam i bede nosic tego lata a wy co bedziecie nosic???? Znaczy jakie torebki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuiopaska
ja balerinek nie zaloze-wygladam jak kaczka-na koturnie wygladam dobrze -to po co mam sie ubrac w cos w czym wygladam glupio w tunikach juz pol miasta chodzi*-to nieglupie bo wyszczuplaja i nie ma juz tych grubych brzuchow wylewajacych sie z dzinsow a torebki na lato to chyba jakies kwieciste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echeeeeeeeee
Ja z koleji napisze co modne jest w Szkocji bo teraz tu mieszkam.Modne sa wzory z lat 60 i podobne krojem bluzki,torebki nie z cekinami tylko kolorowe w kwiaty,klapki tu nie wychodza z mody bo Szkotki chodza w nich prawie przez cały rok;P bluzki maja byc zwiewne.No to na tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
z butów ma być moda na kapcie sznurowane na piętnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka moda
zawsze wyglądam orginalnie i nie kieruje się modą a raczej tym w czym mi dobrze....a zawsze mam modny dodatek np.sunglasses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiulka
A te spodnie obcisłe geterki pod tuniki, nadal modne, bo słyszałam, że teraz bedzie modne noszenie ich do t-shirtów więc mam pytanie czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie na modzie
nie znacie chyba!!! to co mowicie to bylo mozze modne 2 lata temu:) pooglądajcie sobie lepiej pokazy mody na wybiegach www.glamourmagazine.co.uk www.style.com www.elle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonii
extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salateczka
co do butow na lato to modne sa teraz sandalki w stylu dawnych cesarzy,sznurowane na lydce,wi8dzialam to ostatnio w Urodzie,i nawet juz sobie zakupilam w Deichmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla_kobieta
tego lata modnie jest zastapic klapki sandalkami, ktore sa bardziej kobiece i fantastycznie pasuja do sukienek w koncu modne sa lata 60-te ale wydaje mi sie ze klapki i jakponki nigdy nie sa niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×