Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monike

akryle

Polecane posty

Gość Monike

Dziewczyny, powiedzcie mi prosze czy akryle naprawde tak bardzo niszcza paznokcie? Nigdy nie robilam , a mam zamiar, bo ostatnio paznokcie zaniedbalam, bo to w ogrodzie trzeba bylo poadzic co nie co, i remont w domu. Szykuja mi sie dwie spore imprezki, pomyslalam ze akryle ladnie wygladaja. Jaka jest wasza opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
wcale mocno nie niszcza....tylko jak zdecudujesz sie juz je zdjac to naturalne paznokcie sa bardzo cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh. zalezy kto robi! ja trafilam na kretynke co mi akrylem uzupelnila zelki. bronilam sie jak moglam ale ze spilowanym pazurkiem z zakladu nie uciekne!!! co za ciemnota. Mialam wiele rzy akryl- jak robi to ktos kto sie na tym zna jest ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monike
czy naprawde jest tak zle po zdjeciu? moje paznokcie nie naleza do najtwardszych, nie wiem czy sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monike
nigdy nie robilam jaka jest roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL87UK
POCZYTAJ TROSZKE MOZE TERAS JA POMOGE ALE SIE NA TYM NIE ZNAM !! Moje klientki najczesciej robia zel bo mowia ze wyglada najbardziej naturalnie i to fakt.Zel jest elastyczny i jezeli udezysz w cos to peknie lub ewentualnie oeknie w takim miejscu jak naturalny paznokiec.Akryl jest sztywniejszy i to prawda ze trudniej go zlamac ale jak juz sie cos takiego przydazy to mozna stracic kawalek paznokcia.Osobiscie lubie robic paznokcie akrylowe i zelowe,jednak wiecej robie tych drugich bo klientki nie daja sie namowic na akryl,moze uzywam slabych argumentow.Roznica jest taka ze zel robi sie prosciej i jest bezzapachowy a akryl ma brzydki zapach i jest przy nim wiecej pracy.W zel latwiej wtopic hologramy , kwiatki itd.W akrylu tez mozna, ale lepiej sie mozna na nich artystycznie wyzyc robiac akrylowe kwiatki,motylki itp.ZYCZE DOBREGO WYBORU witam, noszę akryle od prawie pół roku ładnie wyglądają, ale muszę je często uzupełniać co dwa tygodnie, gdyż alryl, przy skórkach zaczyna odchodzić, nie odpryskuje, tylko nie trzyma sie płytki, dlaczego? Używam, primera, cleanera, płytka, jest zmatowiona, i odtłuszczona. Czy mam zły akryl, powiedzcie, czemu nie trzyma się płytki? Jakiej firmy akryl, jest dobry, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monike
chyba jednak dam sobie spokoj z akrylami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam jedwabie - robia je tez w UK - nazywa sie to silk wrap:) w Uk drozsze niz akryle (o ile pamietam w Pl tez) ale warto. U mnie kosztuja £30. wcale nie niszcza paznokci, trzeba je \'odnawiac\' co 6 tygodni. wygladaja naturalnie:) mialam bardzo dlugo, po zdjeciu paznokcie bez zmian:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monike
Dzieki ! teraz to juz wogole nie wiem co robic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zela lub jedwabie- zel lepszy elastyczniejszey niz akryl, nie slierdzi, mozna wiecej rzeczy fajnych wtopic, dostepne rozne kolory zelu, nie niszczy tak paznokcia, naturalniej wyglada. Jedwab to podobna technika tylko pod zel kladzie sie wlokno jedwabiu i to dodatkowo wzmacnia, jest drozszy niz zel. Ja polecam zele- mam naprawde slab paznokcie i male a dzieki zelowym mialam sliczne pazurki przez 3 lata, swoj ksztalt paznokcia po zdjeciu sie zmienil na lepsze, a pazurki jak sa profesjonalnie zdjete wcale nie sa tak zniszczone, wystarczy poczekac az troszke odrosnac, smarowac kremami, odzywkami i po mesiacu bedzie ok. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×