Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja czyli ja

POLECCIE DOBRY KREM POD OCZY!!!

Polecane posty

Gość ja czyli ja

mam 20lat, oczy podkrazone lekko sino fioletowe < tzn miejsce pod oczami;)> chcialabym juz zapobiegac powstawaniu zmarszczek itp. slyszalyscie/ stosowalyscie jakis krem pod oczy godny polecenia? wiem ze jest cos z ziaji ale nie wiem na ile skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocicaaaaaaaaami
ja tez mam 20 lat i sine pod ocvzami doły. wiadomo nie przespane noce itp studia. uzywam krem rozswietlajacy z blawatkiem z ziaji rozjasniajacy cienie- jest super i kosztuje nie cale 4 zł i wydajny tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
collagen filler - lloreal. ekstra!!!! na cienie, opuchlizne i zmarszczki w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie nic nie pomaga, ani garnier, ani oriflame, ani tym bardziej zaja. Wypróbowałam chyba ze 30 kremów, nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherian
mam okropnie sine oczy. wstydze sie wychodzic z domu bez makijazu ;/ wygladam po prostu okropnie!! nie wiem co z tym zrobic, nic nie pomaga, alat mam 18 ;/ nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sina skore pod oczami nic
nie poradzicie, jesli taka wasza uroda ten kolor spowodowany jest tym, ze te okolice sa mocno unaczynione a jednoczesnie skora jest bardzo cienka, wiec co jest pod spodem tez mam niestety sine cienie pod oczami, niezaleznie jak jestem wyspana i wypoczeta i jakiego super kremu bym nie uzywala wiec radze sie przyzwyczaic albo uzywac korektora pod oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwonośna
Uroda urodą, ale zawsze można choć trochę ją ulepszyć :) Moja siostra smarowała się kremem rozjaśniającym od Skincode :) Opuchlizna jej odpuściła, a oczy wyglądają na bardziej wypoczęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoskinkowa
a ja polecam krem Yoskine i musze powiedziec ze jest bardzo fajny tylko ja kupuje juz 40+ :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara_panikara*
Paula_Waw - pod oczy nie stosowalam ale z dermiki polecam do twarzy yoskinkowa - zgadzam się! :) tez uzywam Yoskine ale tego http://www.splendore.pl/DAX_YOSKINE_30_Krem_wypelniacz_zmarszczek_mimicznych_pod_oczy_i_na_powieki_30ml_p10503.html bo mam 26 lat :) przy tam mlodym wieku jak autorka zapytania +30 to max czego mozna uzywac :) potem, gdy skora sie starzeje faktycznie to kremy nie beda juz dzialac tak skutecznie jak na poczatku stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka212
Ja mogę Ci polecić żel ze świetlikiem. Też miałam podobny problem spowodowany zbyt długim siedzeniem przed monitorem, ale kupiłam sobie właśnie ten żel (Flosleku) w aptece i nie ma śladu. Dodatkowo usunął oznaki "zmęczonych" oczu. Tak więc polecam jak najbardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy krem na świecie!
Zdecydowanie polecam zestaw pod oczy i na górną powiekę : Dermatopoietin To chyba najlepszy preparat pod oczy na świecie! Górna powieka - podnosią ją jak po liftingu Dolna powieka- likwiduje zmarszczki, cienie i opuchliznę do kupienia tylko online! Trzeba sobie wpisać słowo " dermatopoietin" w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×