Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trolka

Ladnie wyrzezbione rece

Polecane posty

chcialabym wyrzezbic sobie ladnie rece tylko nie wiem jak sie do tego zabrac tzn zrobilam juz 1 krok i zapisalam sie na silownie:) problem teraz jak cwiczyc macie moze jakies instruktarzowe cwiczenia z hantelkami lub na maszynach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST NOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ze jest noc ja tylko pytam czy mozecie polecic jakies cwiczonaka na rece bo chce je wzmocnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka 29
polecam 8 min arms-na youtube znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
nie wyobrazam sobie by na siłowni nie było instruktora! ja jak zapisałam sie na siłownie to miałam swojego trenera który ułozył mi trening pod moje oczekiwania i co kilka treningów motywował do pracy i zmieniał trening:-) nie ma tam instruktorów który powie Ci jak cwiczyć???jak nie ma to znaczy ze to beznadziejna siłownia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze w Polsce tak jest ale ja niestety nie jestem w Polsce,akurat na mojej silowni sa tylko prywatni personalni trenerzy kosztujacy majatek,wiec staram sie to ominac i prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzisz na silownie to cwicz triceps,biceps,barki i zobaczysz ze beda efekty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolk
agula problem w tym ze nie wiem ile powtrorzen powinnam robic i z jakim obciazeniem i jakiemi przerwami. Wiesz moze cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolk
agula problem w tym ze nie wiem ile powtrorzen powinnam robic i z jakim obciazeniem i jakiemi przerwami. Wiesz moze cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada xze silownia to moje hobby:)Wiesz ja robie tak ze 3 serie po 20 powtorzen kazde cwiczenie.A ciezar to zalezy od cwiczenia bo niektore np biceps robie 3kg a nap barki robie 1kg,zalezy od cwiczenia no i od sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i musisz sobie rozlozyc to na dni.Ja np w jeden dzien robie klatke i barki,w drugo dzien plecy i nogi, w 3 dzien triceps i biceps.A jakie cwiczenia to Ci nie pokaze musisz sie spytac na silowni,chyba ze wiesz:)Aha i po kazdym cwiczeniu 1 min przerwy,a miedzy seriami okolo 30 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agula :) super informacje ktorych mi brakowalo:) A Ty dlugo juz chodzisz na silownie?? ja wlasciwie troche wypadlam z formy na rok.ale teraz postanowilam nadrobic i chce sie skoncentrowac nad rozwojem miesni rak bo strasznie mi sie podoba jak kobiety maja ladnie zarysowane miesnie rak.Jutro wlasnie biegne na aerobic a pozniej zostane na silowni i troche popakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Ja gram w tenisa ziemnego i ma ladne rece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez gralam super gra uwielbiam ja ale teraz niestety nie mam warunkow zeby sobie zagrac:( tenis ogolnie jest dobry na wszysko i super kondycje wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Trolki>na silownie chodze juz prawie rok,tzn we wrzesniu bedzie rok:)).I teraz tak patrzac na siebie w lustrze to mam naprawde super rece,plecy:)No ale to zasluga dlugich cwiczen no i oczywiscie systematycznosci:).Tez bardzo podobaja mi sie takie delikatnie zarysowane miesnie u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×