Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość estiwien

PODNIESIENIE PIERSI

Polecane posty

Gość estiwien

Gdzie najlepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estiwien
W przyszlym tygodniu ide na podniesienie piersi do dr KUCZYNSKIEGO w lublinie, zna go ktoras z was? Prosze o wszelkie info na temat podniesienia piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatoja
mimo niewielkich problemów i blizn-jestem zachwycona,zrobiłabym to jeszcze raz,z przyjemnością oglądam się teraz w lustrze :-) problemy to np. rozpuszczalne wewnętrzne szwy-jestem szczupła i te szwy były widoczne pod skórą,pani doktor podczas kontroli dwa razy mi je wyciągała,przez to mam pod piersią dosyc widoczny ślad,poza tym,myślałam,ze operacja plastyczna,to zabieg,a to normalna operacja,szwy nosiłam dwa tygodnie,a nie,jak pisano w necie,ze 7-10 dni,stanik po operacji 3 miesiące,a nie trzy tygodnie,a i sutek tak na moje oko miałam wszyty w za mały otwór i cały czas wyglądał jak spuchnięty-mam go masowac i faktycznie dochodzi do siebie :-) dziwne jest to,że szew,który był zszyty delikatniej,ten wzdłuż piersi jest bardziej widoczny,niż ten pod piersią zszyty bardziej "brutalną" nitką no i czucia nie miałam dosyc długo,teraz wraca a ból po operacji do wytrzymania,na drugi dzien się idzie do domu i jeszzce raz powtarzam-mimo wszystko-zrobilabym to jeszcze raz i kolejne sto razy :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzzz
A ile trwała operacja? I jakie miałaś uśpienie (bo to mnie najbardziej przeraża) I czy blizny już bledną? Z chęcią zobaczyłabym jak wyglądają teraz twoje piersi bo sama się zastanawiam nad taką możliwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatoja
też się trochę bałam narkozy,a zasnęłam nie wiem kiedy,bezbolesnie :-),wczeniej mi wbito "motylka" i chyba przez niego dostałam narkozę,a na stole (bardzo wąski jest stół operacyjny) dostałam chyba 'głupiego jasia',pani powiedziała,że mogę sie po nim dziwnie czuc,ale nie zdążyłam,bo zasnęłam :-) ,a za chwilę (takie miałam wrażenie) obudzili mnie,nie wiem,ile trwała operacja,w sumie nigdzie sie nie spieszylam ;-) z bliznami,tak jak pisałam -te pod piersią są blade,zwłaszcza na końcach,te pod sutkiem,pionowe-są różowe,dookoła sutka-praktycznie niewidoczne (cięcie miałam najbardziej popularne -w kształcie kotwicy) jak ktoś nie wie,to w przyciemnionym świetle pewnie by ich nie zauważył,w przezroczystej bieliznie zresztą też nie co do zdjec-sprobuje powalczyć wieczorem,może coś mi się uda-sama nie obsługiwałam nigdy aparatu,ale to nie może być nic trudnego :-) komfort jest ogromny,nie zastanawiam sie,czy piersi ladnie sie w staniku ulożą i nie zmienią pozycji (przy dekoltach),bo są zawsze na swoim miejscu :-) i chodzę bez stanika,w koszulkach na ramiączkach-nigdy nie chodziłam,bo nie znoszę,jak widac spod takich koszulek 'szelki' od stanika,no i sukienki wiązane na szyi- cudownie,w koncu mogę je nosić :-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajrin
cześć mam pytanie : ile czasu jesteś po zabiegu.Czy miałaś wkładki czy tylko podniesienie.MIałabym parę pytń ,czy możesz mi podać swój adres mailowy.Ja jestem już po ale są rzeczy które mnie niepokoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajrin ja jestem przed będę miała podniesienie z powiększeniem, boję się, że to się będzie dłużej i inaczej goic niż dziewczynom po samym powiększeniu jak to jest? masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajrin
mam 10996826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajrin
A gdzie będziesz robić ja robiłam u Kasprzyka z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajrin
No widzisz nie doczytałam u Szczyta,ja mam anatomy ale myślę,że jednak w sytuacji gdy piersi są obwisłe lepsze są okrągłe.Teraz właśnie takie bym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robione podniesienie z powiększeniem; podniesienie miałam przez cięcie tylko wokół otaczek i pod pierią na implant; powiem tak w porównaniu z tym co miałam to piersi są super !!!natomiast nie ma takiego efektu jak przy samym powiększeniu; mam bardzo cienką skórę a piersi były tatalnym zwisem i bardzo szerokie - więc to troche ograniczło możliwośi manewru; bardzo chciałam uniknąć cięcie pionowego; mnie bardzo mało bolało; :) jestem po operacji ok 2 msc i piersi nadal się zmieniają - coraz ładniejsze!!! :) powiem Wam że warto - inne życie, dekot piękny !!! sądze że sama plastyka jest jeszcze mniej bolesna niż to powiększanie; ja zrobiłabym to również jescze raz - czuje się innym człowiekiem choć po op były momenty zwątpienia o te piersi się różnie goją i zmieniają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajrin
Cześć Soniu.Czy dr.Mazan, to ten z Katowic? Chciałam zapytać czy nie miałaś fałdek wokół otoczki?Czy też owszem ale one zanikają.Wiesz ,ja robiłam już prawie 1.5 miesiąca temu podniesienie z powiększeniem anatomy 370 ml pod mięsień.Piersi były zaraz po, śliczne jak dla mnie, tylko byłam przerażona wielkością.Blizny nie były aż tak straszne.Wtedy się modliłam by zmalały.Wielkością byłam przerażona ale wtedy przynajmniej moje rozstępy były prawie niewidoczne.Teraz zmalały ale znów jakby aż za bardzo, bo boję się że jak tak dalej pójdzie to znów mi obwisną.Może to brzmi dość dziwne ale owszem stają się mięciutkie ale przy tym mam wrażenie że opadają.Kurcze tak się boję, na początku byłam w 7 niebie,taka szczęśliwa.Jak to jest u Ciebie.Piersi masz cały czas pełne, mocno jędrne?Czy zmalały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajrin
Sonia może masz ochotę wymienić się na priva zdjęciami? Ja byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wyślij fotki ja też Ci wyśle :) tzn zaraz po op były bardziej jędrne bo były bardzo opuchniete i gigantyczne; teraz opadły owszem ale nadal są pełne i ładne - puszcze Ci fotki to zobaczysz;) nie sterczą ale wyglądają jak ładne naturalne pełne piersi :) tak 1 msc po płakałam że nie są sterczące ale teraz się znich ciesze bo przynajmiej nie wyglądają na silikony a mam rozmiar 70 E/F ;) może z czasem opadną ale póki co ciesze się nimi bo i tak są lepsze; tak to ten lekarz z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best-bra Ty mały szpiegusie ;) !!!! nu, nu, nu, nie przytyło mi sie tylko nie każdy umie ocenić rozmiar 65 G (bo nota bene taki jest dla mnie najlepszy po licznych przejściach :)) no a 70 E/F jest bardziej wyobrażalny a najlepiej brzmi i odzwierciedla 75 D no to stąd te moje przeliczenia ;) żeby kobietki modły sobie tak mniej więcej wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajrin
Sonika, wysłałam Ci zdjęcia przed i po.Proszęprześlij mi swoje na priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam zaraz szpiegusie :P Dobrą pamięć mam po prostu :D A 65G czy podobne ilustrujesz odsyłając delikwentki do \"Biustów tygodnia\" na Stanikomanię ;) Napisanie o 70E/F niewiele zmienia, bo \"F to ma E. Sonnet\" i tak to jest niestety przeważnie kojarzone... (wyjaśnienie dla niezorientowanych: E. Sonnet ma może \"F\", ale to jest \"F\" jak \"Fatalnie dobrany stanik\", co wspomniana wyżej Stanikomania dobitnie udowadnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatakasobie26
dziewczyny a ile macie lat? ja mam prawie 26 i chcialabym powiekszyc sobie biust. wy jestescie w podobnym wieku czy starsze? jak to jest jest jakas granica, przedzial wiekowy np. ze lepiej po 30 czy jak? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatakasobie26
i mam jeszcze jedno pytanko-nie znam sie za bardzo- wy moze bardziej doswiadczone, czy to prawda ze sylikon to juz przestazala metoda i teraz wstrzykuje sie poprostu jakis plyn czy zel do piersi by powiekszyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Żel o którym piszesz robią w Bydgoszczy,to nowość,bardzo droga ok.10000zł i efekt trzeba powtarzać,ale niepamiętam czy po pół roku,czy szybciej,sama cena przeraża.Poczytaj na innych topikach,gdzieś tu widziałam podobny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałabym sie dowiedzieć czy uzywałyście jakichs maći do blizn i czy pomogły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGI77,
Witam.Jestem mama 3 dzieci,kazdy z nich byl karmiony piersia min 2 lata,jeden nadel w trakcie.Zdecydowakismy sie z mezem na zabieg powiekszenia i podniesienia piersi,pod warunkiem ,ze to w ogole jest mozliwe w moim przypadku,czy ktos z was ma moze sprawdzonego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGI77,
gdybym jeszcze wiedziala jak odczytac nowe posty,to byla bym wdzieczna,dostaje powiadomienie ze mam odp i nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to ciekawe, że tabletki mogą powiększyć piersi, ale dziewczyna pisze o podniesieniu, więc nie wiem, czy będa one skuteczne dla niej. Jestem ciekawa, czy autorka już jest po zabiegu. Jeśli tak to możesz się podzielić wrażeniami, gdzie byłaś i czy jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×