Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość estiwien

PODNIESIENIE PIERSI

Polecane posty

Gość Bogna30
We Wrocławiu Piotr Rataj, w Polanicy ktoś jeszcze. W Warszawie Art Clinic, w Krakowie Medicaltour. Do wyboru do koloru ceny mają podobne, wszyscy wykonują dobrze, zwiedziłam trochę przed decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goha_samoha
Bogna30 a u kogo w końcu zrobiłaś zabieg? ?Ja na razie byłam w prestige clinic na konsultacji, teraz właśnie czekam na wizytę w Polanicy dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a jak tam z gojeniem po podniesieniu piersi. Goją się szybciej niż po powiększeniu? Ma któraś z Was takie doświadczenia po dwóch zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta9900
na podniesienie piersi myślę że najlepszy byłby jakiś specyfik zamiast kosztownych zabiegów. ja stosowałam breast fast, mi bardzo pomógł uwydatnić kształt i rozmiar piersi. koleżanka dała mi link do tej strony www.powiekszenie-biustu.pl gdzie 2 miesiące temu to zamawiała. u mnie efekty dość dobre jak na początek. mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje ze skutecznie i długotrawłe to tylko operacja piersi....nie wierze w żadne specyfiki...no niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tobą. Te wszystkie kremy, tabletki może trochę piersi ujędrnią ale efekt krótkotrwały niestety. Bez operacji się nie uda. Słyszałam tez wiele dobrego o klinice Dermed w Łodzi i dr Dorocie Żukowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina Nowak
Możesz do nich się zgłosić http://www.lineacorporis.pl bo kilka moich dobrych znajomych, właśnie tam robiły zabieg na piersi i każda z osobna jest zachwycona efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
szczerze mówiąc skutecznym sposobem na podniesienie piersi jednak jest operacja- to jest niezaprzeczalne. sama jestem po operacji i nei wierzę ze tabsy mogą to lepiej zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiekiem cyce wiotczeją i opadają,stają się miękkie.Tylko operacyjnie mozna je podnieść na pewien czas.W jakim wieku przechodziłaś operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dodam ze Szpital na Puławskiej Lux Med wykonuje tego typu rzeczy. Wiem bo moja przyjaciółka własnie w wakacje poddała sie takiemu zabiegowi i naprawdę z tego co mówiła jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiła też kto ją bzyka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idajulka
Dziewczyny prześlijcie na priv foty, po 10 latach, opiszcie wrażenia, czy po tylu latach uważacie że warto. Stoję przed ogromnym dylematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żukowska jest reklamowana na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala doktorke. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKamyk
Możesz podnieść piersi nieinwazyjnymi metodami, po zastosowaniu suplementu https://www.chcemyschudnac.pl/breastfast/ są pełniejsze i większe nawet o rozmiar. To jest alternatywa dla drogich zabiegów medycyny estetycznej, które mogą powodować powikłania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Czesc! Ja 7 tygodni temu mialam operacje podniesienia piersi z powiekszeniem. Tak mnie przekonal chirurg, ze wkladka anatomiczna ulsztaltuje ladnie biust. Mam blizny w ksztalcie odwroconego T. I oprocz opuchlizny i paprzacych sie ran (odrzucilo mi dwa szwy przy lewym sutku), lewa pies wyglada troche potwornie. Ale na dodatek, piersi juz opadly. Jestem zalamana. Wiecej kiedy moga mi poprawic operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halsa78

Moja znajoma po nieudanej operacji poszła do doktora Pabiańczyka z Krakowa i pomógł się poprawić wygląd piersi, w końcu jest zadowolona. Warto przed pierwszą operacją dobrze poznać opinie o lekarzach, w końcu oddajemy w ich ręce nasze zdrowie, wygląd i życie - nie ma co ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Robiłam korektę biustu u dr Boligłowy w Krakowie i jestem z przebiegu operacji i efektów końcowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
Dnia 13.01.2020 o 17:16, Gość Julia napisał:

Robiłam korektę biustu u dr Boligłowy w Krakowie i jestem z przebiegu operacji i efektów końcowych.

Też miałam podobny zabieg u dr Dominika Boligłowy i polecam z całego serca - świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Bardzo ładnie skorygował mi biust dr Pabiańczyk. Super efekt i szybko udało mi się dojść do formy po zabiegu. Bardzo dobra decyzja w moim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o podnoszenie piersi była w łódzkim Dermed, operację wykonała dr Dorota Żukowska, polecam. Klinika bardzo dobra, świetna chirurg plastyczna

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko reklamy reklamy ludzie nie dajcie się nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o podniesienie piersi z implantami to nie polecam dr. Gierej i Kliniki Ambroziak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także miałam zabieg u dr Żukowskiej. Zdecydowałam się na to bo po ciąży biust stał mi się brzydki, obwisły. Jestem zadowolona ze swojego wyboru - zabiegu. Czuje się teraz piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zdecydowałam się na operacje piersi u dr Żukowskiej z Łodzi. Gdyby nie ona to dalej byłabym zakompleksiona z powodu małych piersi. Pani doktor odpowiada rzeczowo i cierpliwie na wszystkie pytania i tłumaczy wszystko krok po kroku. Efekt przerosl moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×