Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.rocznik1978

Tragedia z tymi studenkami

Polecane posty

Dlaczego studentki zaraz po emerytkach najbardziej konserwatywnie sie ubierają ? Często są bardzo seksi ale tego woogólne nie podkreślają. Od emerytek rózni je jedynie to ze zamiast długich spódnic wolą dzinsowe spodnie. To jedna z dwóch różnic (druga to brak mocherowych beretów). Ale przy upałach : 1. Spódniczki mini - rzadkość 2. Krótkie spodenki - rzadkość 3. białe, lekko prześwitujące spodnie (pokazujące zarys stringów) - rzadkość Chyba ich matki, będac w ich wieku, seksowniej się ubierały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh naiwne
przegrałeś życie;] ale nie martw się zaraz zaczną wpisywać się studentki, ktore zaczną udowadniać jak to one się seksownie nie ubierają, bo zawsze znajdą się chętni do odpisania na marną prowokację ;]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy biale spodnie przez ktore wydac stringi to wg Ciebie seksi ubranie?? bo weg mnie to jest cos najtragiczniejszego co moze byc... zastanawiam sie czemu studenci ubieraja sie tak okropnie?? Teraz tak goraco a oni w ciezkich sportowych butach zamiast z japoneczkach czy sandalka??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjedz do gdanska m
moim zdaniem bardziej korzystne sa przeswitujace biale spodnie bez stringow kiedy co innego przeswituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary znudziłeś nas
2 raz to samo? brak inwencji cię ogarnął? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa z twoim pojeciem rozumienia seksownie to rzeczywiście ciężko.... a co do studentów to masakra rzadko spotyka sie fajnie ubranego..... flanelowe koszule w wielu miejscach nada rządzą..... a ty jak sie ubierasz na uczelnie czy do pracy?? seksownie pokazujesz klatę?? lol po drugie na uczelnie gdzie ma sie zajęcia nie wypada isc z pępkiem pupa czy biustem na wierzchu.... kubanka ma racje białe spodnie plus czarne stringi to twój typ :D:D:D:D:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
Oooo to moja kolezanka z grupy by ci sie podobala. Taka Dodzia- Elektrodzia w wersji czarnowłosej. Dziwkarskie ciuchy, silikonowy cyc eksponowany jak tylko sie da i mocny make up. Aczkolwiek ma co pokazac i przy tych naszych uczelnianych szarych myszach wyglada efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szallalala
to juz bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane spodnie RZADKOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys : Studenci nie zmienili stylu ubioru. To u studentek zapanowała moda neokonserwatywna. Na przełomie dekad było inaczej - dobrze pamiętam. Teraz nastąpił powrót do konserwatywnego stylu z przed chyba 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubanka Twój post to dowód że o ile wcześniej następowała liberalizacja obtczajowa mody, to teraz u niektórych natępiła konserwatywna kontrewolucja. Teraz to chyba niektóre studentki prędzej z babciami znajdą wspólny język niż z matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z moją Babcią nigdy nie dogadam :O \"Za długa grzywka, za chuda, za ciemne włosy, za bardzo odkryty brzuch... I ciągle chudnie!\" Ja nie chudnę, od dwóch lat ważę 54 kg i mam takie same wymiary :P A Mamuś mam spoko :) Lubi jak podkreślam swoją figurę :) Pzdr Facet :classic_cool: A studentki nie ubierają się konserwatywnie tylko modnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonko Ok :-D Ale jak porównam obecną modę do tej z moich czasów akademickich, to mam wrażenie że Giertych i Młodzież Wszechpolska są usatysfakcjonowani (i nic nie musieli robić, samo się stało :-) ) Ale wiem, gusta trzeba sznować :-) Pozdrawiam ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, moda jednak dyktuje pewne trendy. Jak w latach 60tych weszła moda na mini, to wszystkie panie ją nosiły, nawet te tuż przed 40stką (troszkę dłuższą, tuż przed kolano, ale to też mini :) ) nieważne czy deszcz, wiatr, czy 20stopniowy mróz bo to po prostu było modne! A teraz jest tyle trendów, że każdy może dopasować coś do sylwetki i wybrać ulubiony kolor, i tak będzie wyglądał modnie, jeśli będzie ubrany gustownie. Zimą też jestem mniej seksowna, bo jednak wolę by było mi ciepło ;) ale latem mój seksapil się uwalnia. Poza tym uczelnia to też szkoła i trzeba ubrać się zgodnie z przyjętymi normami, mimo wszystko, czyli nie tak samo jak do klubu na SaturdayNightFever ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu za moich czasów studenckich (przełom dekad) było inaczej ? ? ? (uwielbiałem tą modę na prześwitujące spodnie, z zarysem stringów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee... nie przesadzaj ;) W sumie teraz lato idzie, len znowu modny, mieć nadzieję trzeba na te widoczne stringi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
facet.rocznik1978 -------> wpadaj na moją uczelnię, tam takich dziewczyn jest na pęczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I fajnie ze lato idzie. Witok prześwitujących pośladków i stringów to prawdziwa przyjemnośc dla oczu. Pozostaje mieć nadzieje że moda z początku dekady nie odeszła do lamusa :-) kuraiko A ty gdzie studiujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie odeszła, co roku takie spodenki na ulicy widuję :) Ale ja i tak obstaję przy ciemnych spodniach i spódniczkach :) Pozdrawiam i zmiatam na miasto facetów podrywać. Yyy... tzn idę po truskawki ;) Yyy... Tzn muszę zrobić zakupy :) Zdam raport o panienkach w prześwitujących spodniach na ul. Głogowskiej w Poznaniu po powrocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes tragedia
polnagi biust, bardzo mini mini, przeswitujace spodnie, szorty albo goly brzuch to nie jest stroj na uczelnie! juz widze mine moich wykladowcow albo egzaminatora jak bym przy odpowiedzi ustnej usiadla przed nim z wywalonym biustem i w bialych, przesiwtujacych spodniach. wyprosil by mnie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce bronic dziewczyn ale powiem szczerze, ze wiekszosc meskiego grona studentow na uczelniach hm ( no nie na mojej naszczescie:P ) chodzi ubranych tragicznie flanela ciezkie adidaso podobne buty tragiczne jeansy po sutki:P U mnie na uczelni wiekszosc dziewczyn wyglada seksownie i z klasa zreszta na chlopcow tez zlego slowa nie mozna powiedziec;) Jednak naszczescie te tragiczne biale spodnie juz sie nie pojawiaja ( chociaz przyznaje tez takowe mialam - zenada:P ) facet-----> zachowujesz sie jakbys zatrzymal sie w czasie hmm ciekawe, jak Ty wygladasz?? czuje z daleka powiem flaneli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfkiskhfueyhf
giertych jest ministrem edukacji ale nie zajmuje sie wyzsza edukacja tak dla twojej wiadomosci,poza tym od niedawna jestministrem wiec jego rzady i decyzje nie zdazyly jeszcze wplynac na tegorocznych studentow....i glupoty gadasz kazdy ubiera sie jak chce i to nie ma znaczenia czy studiuje pracuje czy siedzi w domu jak ty i wymysla takie beznadziejne tematy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa przeswitujace
białe spodnie i stringi + napalajacy sie facet sliniący na widok prawie ze widocznych pośladków, sama rozkosz;] a tak dla uświadomienia sa stroje i do szkoły i do miasta i do wyjścia na impreze, jesli ktos chce byc poważnie odbierany w szkole nie ubierze sie przeciez w bikini na zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa przeswitujace
stonka_a pozdowienia z Rataj 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
facet.rocznik1978 ------> w Rzeszowie na prywatnej uczelni ;) serdecznie zapraszam :D może nie jest tak dużo białych spodni, ale króciutkie spódniczki, spodenki i dekolty głębokie jak najbardziej, prym wiodą studentki z Ukrainy ;) chociaż Polki nie są daleko w tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
taaaaa przeswitujace -----> no właśnie niedawno tu na forum spotkałam się z opinią, że noszenie japonek przez studentki to oznaka braku szacunku, ble ble... z ciekawości jak tylko byłam następnym razem na uczelni, to przyjrzałam się i rzeczywiście laski miały japonki, a jedna z mojego roku ubrała nawet na egzamin ustny O.o ale to uczelnia prywatna, nie patrzą tak restrykcyjnie na ubiór, chociaż zależy też jaki wykładowca, bo ja do mgr od obsługi klienta na egzamin nie poszłabym ubrana w zwykłe codzienne ubranie... z kolei jak studiowałam na UJ, to na moim kierunku dowolność również była duża, tyle że mało lasek nosiło tipsy/solarium/białe spodnie, bo to był naprawdę specyficzny kierunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×