Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.rocznik1978

Tragedia z tymi studenkami

Polecane posty

kuraiko daje sobie lapy obciac ze studiujesz na wsizie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wypowiedzi. Widzę ze ktoś mnię \"pouczył\" o Giertychu. Widzę ze ta osoba powinna być pouczona o tym czym jest ironiczna aluzja. Kuraiko - studentki z byłych republik ZSRR w wielu kwestiach wiodły prym ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba napotkales na swojej drodze same studentki formy kujonowej.. albo same bez gustu.. albo sam oczow nie masz... albow twojej miejscowosci no niestety- takie typiary tylko są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Najlepiej jakby chodzily w kostiumach kapielowych, nie?\" - wystarczyłaby moda z moich czasów akademickich zamiast obecnej mody neokonserwatywnej (ale jak czytam to wynika z tego że nie wszędzie jest tak jak na pewnych wydziałach UWr) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze rozumiem \"przelom dekad\" (ktorych nie napisales) ale w jednym sie zgodze - teraz na uczelni to zal w dolku sciska jak sie patrzy na studentow jako ogol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest z rocznika 1978 to chyba przełom wieków, tak mniemam ;) Kurcze, pogoda mnie dobija... Mam na sobie sukienkę, ale chyba się przebiorę, bo mam wrażenie, że zaraz lunie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pozdrowienia i równie ciepło pozdrawiam z Łazarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marwi - BINGO!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, dziewczyny. Moda facetów się nie zmieniła, ale u kobiet. We Wrocławiu na Wydzuale Nauk Społecznych i na Wydziale Prawa Adm.i Ekonomii - teraz nie jest jak za moich czasów, ale jak za czasów mojej matki. No ale wakacje się zbliżają to moiże prywatnie będą inne stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozbrajajace podejscie \"moda facetow sie nie zmienila\" hahah smiechu warte :P pewnie ze sie zmienila i to jak:) no ale widze tu typowe podejscie, ze facet we flaneli szuka dziewczyny rodem z wybiegu heh wygac od innych a nie od siebie typowa wada Polakow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×