Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pysiaczek_2006

FISHER PRICE WANIENKA

Polecane posty

Gość Pysiaczek_2006

Hej! ostatnio znalazłam na allegro fają wanienkę dla bobasa firmy FISHER PRICE z różnymi bajerami takimi jak specjalne podeieszenie na szelkach dla noworodków, podkładka pod główke itp. zastanawiam się tylko czy to faktycznie jest takie uproszczenie dla młodych rodzicvów i czy jest to warte swej ceny (kosztuje 140 zł) czy lepiej nie wydawaĆ takiej kasy i kupić zwykłą.jeśli ktoś miał taką wanienkę to proszę o radę !! Dla ułatwienie podję do niej link http://www.allegro.pl/item197077532_fisher_price_wanienka_gwarancja24m_wys_12h_e_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaczek_2006
kurcze nie wchodzą te strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraca asdf
fajna wanienka ale dla noworodka jesli chcesz cos na dluzej polecam onde z termometrem.. jak tylko bobasowi pepek odpadnie mozesz go w niej polozyc bez podtrzymywania i bez niczyjej pomocy kapac malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
nie sa potrzebne bajery przy wanience żeby samemu wykąpać maluszka. a w tej wanience FISHER PRICE to jest chyba strasznie niewygodnie dojście do wody w wanience bo to podwieszenie strasznie dużo miejsca zajmuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcie się wklejac linki
po wklejeniu linka nacisnij ENTER...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaczek_2006
to co zauważyłaś klaro 82 też mnie zastanawiało - chyba ciężko jest umyć malluszka który nie dotyka ciałkiem wody :) dziękuję za rady !! niestety muszę się opierać na internecie bo już od pewnego czasu jestem zmuszona leżeć w lóżeczku bo mam założoną klamrę na szyjce macicy i niestety nie mogę pobuszować po sklepach. Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
moja propozycja: https://ssl.allegro.pl/item195829050_wanienka_wanna_do_kapieli_dziecka_duza_100_cm.html a z bajerów:) : https://ssl.allegro.pl/item196726004_lezak_kapielowy_dla_niemowlat_.html lub https://ssl.allegro.pl/item194631605_fotelik_do_kapieli_od_0_do_8_miesiaca_.html są łatwe w utrzymaniu czystości :) + https://ssl.allegro.pl/item196726097_termometr_kapielowy.html nie polecam: https://ssl.allegro.pl/item193833588_materacyk_gabka_do_wanienki_rozne_kolory.html do pralki raczej tego nie wrzucisz bo sie rozleci, to siedlisko bakterii. leż spokojnie a po zakupy wyslij np. męża lub mamę :) albo zamów przez allegro :) życzę pomyślnego rozwiązania:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
gowniana ta wanienka fishera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wanienka jest delikatnie rzecz ujmując....do bani. Dostęp do wody mocno utrudniony, Dzieciątko \"zjeżdża\" po tym hamaku cały czas i wogóle jest mała i nieporęczna bardzo. Miałam - użyłam raz i sprzedałam, bo mnie szlag jasny na miejscu trafił. Co do innych wanienek się nie wypowiem, bo sama przez pierwszy miesiąc (nawet nie cały) kąpałam Dzieci w wanience dla lalek (pożyczona od Córki Sąsiadki), a następnie przeprowadziłam do dużej wanny i tak już pozostało. Także poza tą denną wanienką z Fishera i wanienką dla lalek doświadczenia \"wanienkowego\" nie mam. W każdym razie - nie wydawajcie pieniędzy na tę wanienkę, bo stracicie i pieniądze i nerwy - nic nie wart bubel, a ten kto ją projektował na bank w życiu nie miał do czynienia z małym dzieckiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wanienka jest delikatnie rzecz ujmując....do bani. Dostęp do wody mocno utrudniony, Dzieciątko "zjeżdża" po tym hamaku cały czas i wogóle jest mała i nieporęczna bardzo. Miałam - użyłam raz i sprzedałam, bo mnie szlag jasny na miejscu trafił. Co do innych wanienek się nie wypowiem, bo sama przez pierwszy miesiąc (nawet nie cały) kąpałam Dzieci w wanience dla lalek (pożyczona od Córki Sąsiadki), a następnie przeprowadziłam do dużej wanny i tak już pozostało. Także poza tą denną wanienką z Fishera i wanienką dla lalek doświadczenia "wanienkowego" nie mam. W każdym razie - nie wydawajcie pieniędzy na tę wanienkę, bo stracicie i pieniądze i nerwy - nic nie wart bubel, a ten kto ją projektował na bank w życiu nie miał do czynienia z małym dzieckiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllillllllli liajla
moja znajoma ja ma i bardzo załuze ze kupiła nie ma jak zwykła wanienka za 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Wymyslacie jakies cudeńka nie wiadomo za ile a wszystko to gówno warte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUCHA Tu nawet nie o wymyślanie chodzi, a o chęć ułatwienia sobie życia i podołania stresowi związanemu z kąpielą takiego Malusieństwa, zwłaszcza jeśli to pierwsze Dziecię:), ja też kupując tę wanienkę właśnie tym się kierowałam - no i nie powiem - te zabaweczki mnie też zachwyciły, ale to była już drugorzędna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację,chodzi o wygodę i ułatwienie. Ale ja nie tym sie kierowałam, raczej praktycznoscią i dogodną ceną. Powiem szczerze,że nie miałam nawet tych osłonek na łóżeczko (nawet nie wiem jak to sie fachowo nazywa;-) ) Osłoniłam boki zwykłymi ręcznikami,kolorowymi,żeby mały miał na co patrzec i przeżył,ma 11 miesięcy i chyba mniej rozwinięty nie jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale niby czemu MUSZKO by miał być mniej rozwinięty:) Czy my jesteśmy mniej rozwinięte tylko dlatego, że za naszych smarkatych czasów nie było tylu cudów i cudeńków w ofercie handlowej??? no przecież NIE:) U mnie było tak, że patrzyłam właśnie na wygodę - swoją i Dzieci......byłam - jeszcze w ciąży przerażona wizją kąpieli takich Kruszynek, bo to moje pierworodne:), łóżeczka kupiłam turystyczne, ponieważ dużo się przemieszczam z Maluszkami, tak więc to rozwiązanie było praktyczniejsze:). Za to 99% ubranek miałam z drugiej ręki (znajomi, lupeksiki też), do kąpieli do dziś używam normalnych ręczników - a nie okryć kąpielowych, Maluszki jedzą i zawsze jadły metalowymi łyżeczkami do herbatki, oraz nie używam żadnych zabezpieczeń na meble/szuflady/rogi stolików itd, od zawsze piorę nie w proszkach dla Dzieci, a w płynach do prania - Perłę polecam bardzo! (nota bene mój lekarz mi powiedział, że te płyny są tańsze znacznie, a również są tak delikatne jak masakrycznie drogie proszki do prania dla Dzieciaczków) I o dziwo moje Pysie też są całkiem zadowolone ze swojego żywota, no i (oczywiście już pomijam Ich wcześniactwo znaczne) rozwijają się prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta wanienka wygodna nie je
st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku jaka cena
zenada ta wanienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×