Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskawkova

mala czarna na weselu, a co z dodatkami?? licze na Was!

Polecane posty

Gość truskawkova

sluchajcie, mam maly problem. za jakies 2 tygodnie ide na wesele, zamierzam ubrac zwykla-niezwykla mala czarna bez rekawow, z wycieciem w serek, buty tez mam czarne i...kurcze, chyba za duzo tego czarnego, to w koncu wesele. kupowac czegos specjalnie na te okazje nie zamierzam, wolalabym jakos ozywic te sukienke, ktora juz mam. z bizuteria jakos sobie poradze (chyba, chociaz jakies propozycje w tym temacie tez mile widziane), chodzi mi o jakies wierzchnie okrycie, zeby zakryc gole ramiona w kosciele... co polecacie i w jakim kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie jakiś czerwony żakiet. Pełno tego teraz w sklepach, i do wszystkiego ci się potem przyda. Ja jestem wielbicielką tego koloru:) Albo, jeżeli będzie ciepło, to zrezygnuj z żakietu i przypnij do sukienki jakiś czerwony kwiat, albo... żółty. Albo wielką broszkę. To może ciekawie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkova
czerwony...no faktycznie, czerwony pasuje! myslalam tez o jakims szalu z tafty? tak sie chyba nazywa ten material - blyszczacy, dosc sztywny, ale cienki, zdaje sie z domieszka jedwabiu...zupelnie sie na tym nie znam... szal oczywiscie zamiast zakietu, zreszta tak czy inaczej i jedno i drugie na samym weselu pojdzie w kat. dzieki za pomysl z broszka! sukienka nie jest na cienkich ramiaczkach, wiec bedzie gdzie to przyczepic. chociaz jesli o bizuterie chodzi, myslalam bardziej o czyms w rodzaju obrozy z perel, ewentualnie jakichs diamencikow, cyrkonii czy innego badziewia..taka szeroka opaska na szyje.. troche ciezko cos wykombinowac z tym naszyjnikiem, bo jak juz mowilam - dekolt jest w serek i nie jest zbyt gleboki, nie mam pomyslu jak to wykorzystac i co zalozyc.. moze lepiej jakies fajne kolczyki zamiast naszyjnika? piszcie dalej, prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organtyna orkantyna
nie wiem dokladnie jak sie ten material nazywa, ale szal z niego bedzie idealny - lekko sie blyszczy, lekko sztywnawy, ale ladnie sie uklada. a bizuteria - dlugie, rzucajace sie w oczy kolczyki, z mieniacymi sie kamyczkami - bez naszyjnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkova
aaa...zapomnialam...wszystko to ma ladnie wygladac na babce lat 22 :) tak, chyba zdecyduje sie na kolczyki, chociaz srednio lubie jak mi sie cos dlugiego po szyi ciagnie, ale jakos to zniose. jesli chodzi o bizuterie, to (mimo, ze prawie jej nie nosze) lubie albo ladna, dziwna, artystyczna i dosc awangardowa, albo klasyke...mam nadzieje, ze cos znajde macie jakies pomysly na kolory, poza czerwienia? chce zebrac mozliwe jak najwiecej pomyslow, coby skrocic katusze na zakupach i uniknac biegania miedzy jednym a drugim centrum handlowym w poszukiwaniu "idealnego zakietu" czy szala w scisle okreslonym kolorze...bardzo was prosze o jakies natchnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może fiolet albo turkus? Na pewno oryginalnie, i ładnie wygląda z czernią... Z obroży na szyję zrezygnuj, bo ci to optycznie skróci szyję. Długie kolczyki pod kolor do szala to niezły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organtyna orkantyna
hmmmmm, zgadzam sie - obroza nadaje sie dla wysokich kobiet z bardzo smukla, dluga szyja - aby ja skrocic. nadal polecam dlugie kolczyki :) przyciagajace spojrzenie, rzucajace sie w oczy odradzam zakiet - efektowniej do takiej sukienki wyglada szal, a kolor - do czerni w zasadzie kazdy. jesli szal bedziesz szyla sama lub krawcowa, moze z tego samego materialu, co szal udrapować maly kwiatek - nie tyci i nie ogromny, ktory wepniesz sobie we wlosy - jako akcent. ja mam szal z organtyny w kolorze brudnego różu - lubie go :) ale kolory to kwestia Twojego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkova
no tak, wysoka osoba z dluga szyja to zdecydowanie nie ja... wlosy chyba zostawie rozpuszczone, bez zadnego upiecia, chociaz moze to blad...w kokach nie wygladam zbyt fajnie... po zimie jestem troche bladzioch, ale z tym sobie jakos poradze... jestem brunetka, mam brazowe oczy, wiec jesli o ewentualny szal chodzi, to turkus bylby chyba dobry...zreszta czegokolwiek bym nie wybrala i tak bedzie mocno kontrastowac z sukienka haha - z tym gustem to dobry zart :D ;) raczej go nie posiadam, dlatego pytam Was co do czego bedzie pasowac :) i serdecznie dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×