Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak se...

Zauważyłam, że dużo kobiet ma brudne torebki i buty

Polecane posty

Gość tak se...

...zwłaszcza te tandetne białe klapki + biała torebka , często widzę jakieś powycierane, tłuste i brudne te torebki mają. Kole to moje oczy i poczucie estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwwatorka
ja widzialam faceta w japonkach i mial dlugie i brudne pazury u nog to dopiero w oczy kole ochyda.Niektorzy faceci wogole o siebie nie zbaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se...
też prawda, ich problem jak o soebie nie dbają, ale czasami żal patrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moja torebka wyglada dobrze i schludnie. ale śmierdzi :p chyba musze ją wyprac:D polecam przytykanie nosa do tych butów i torebek . jak widać wiele kłopotów czai się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwwatorka
madchen jak mam ci pomoc abys zostala zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaa
to awans wg. ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wieczny problem z moja biała ;/wystarczy ze otrę sie w tramwaju o cos i lipa;/ a moje polowania na czarna tak duża żeby wszystko w niej zmieścić jak na razie nie powiodły sie;/ do tego musze ja prac z konkretnymi rzeczami a jak porywam ja rano to nie myślę o tym jaka jest dopiero później zdaje sobie sprawę:(:(:( a wygląda to fatalnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se...
Zawsze można na szybko taką torebkę przetrzeć oliwką i brud zniknie. Nieciekawie wygląda ładna dziewczyna z taką zaniedbaną torebką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam akurat materiałową i niestety oliwka odpada;/ a uwielbiam ja:) nie zostaje mi nic innego jak znaleźć taka w innym kolorze:) dziś torebka znów ładuje w praniu bo spadla na ziemie;/ a chodzenie z taka torebka niszczy cały strój;/ choc nie wiem jak dopracowany strój +taka torebka=zaniedbany wygląd;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorko , niemam pojęcia. a sądzisz ze ze śmierdząca torebka to niema szans? kurcze hhmmm chyba może coś w tym jest:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×