Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caffe latte

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KOLPOSKOPIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość caffe latte

czy ktps z Was mial? jakie mialyscie wskazania do tego badania? jak sie je wykonuje>? dzieki za odpowiedzi. dzis lekarka mi zlecila wykonanie... mam spora nadzerke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
no nikt nie mial?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
szkoda ze nikt nie pomoze:( ja zawsze pisalam jak cos wiedzialam. widac siedza tu juz chyba same 15latki ktore sie zastanawiaja czy mozna wpasc prezz spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
no!! no nikt na forum nie mial tego badania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiowa*****
Witaj, kolposkopia to oglądanie szyjki macicy przy użyciu specjalnej aparatury. Wygląda to tak, że pacjentka leży na fotelu gin. z założonymi wziernikami, a lekarz ogląda szyję przez kolposkop. Wydaje mi się, że lekarz powleka szyjkę macicy jakimś płynem (barwnikiem). Badanie całkowicie bezbolesne. Wykonuje się je często u dziewczyn z nadżerkami. Miałam to kiedyś kilka lat temu, nic nie bolało. Nie bój się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
przejrzlam juz wszystke stronki chodzilo mi barziej o wlasne doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe latte
dzieki misiowa! lepiej ale jak przeczytalam gzies ze badanie siewykonuje przy podejrzeniu raka szyjki lub dyzplazjii to .... miekko misie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiowa*****
Nie przejmuj się, w większości przypadków to badanie robi się na wszelki wypadek. A robi się je dość często, bo nie jest obciążające dla pacjentki (nie boli, nie wymaga wielkich przygotowań etc). Pozdrawiam Cię i nie czytaj już więcej w internecie na ten temat. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjonka
nie czytaj tylko idz prosto do dobrego ginekologa, ja jestem z wrocka, robilam kolpo.. u dr swidraka i wszystko bylo ok. glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×